Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszett egy fiu ugy tobb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszett egy fiu ugy tobb mint egy evet, minden egyes nap beszeltunk (MSN-en), de aztan egy ideje meg meg ir ram.. Miert gondolok megis mindig ra?

Figyelt kérdés
, (vagy 2 napja):P. Probaltam en tudtara adni, hogy nekem o tetszik, es hulye kell legyen, ha erre nem jott ra, megse tett semit, de ennek ellenere minden nap irt MSN-en. De par napja nem irt. Eldontottem kiverem a fejembol, es tenyleg mar nem is erdekel annyira mint azelott, es nem zavar ANNYIRA ha nem beszelunk meg minden. Szal nem erdekel mar. De megis mindig o jar a fejembe. Minek ?
2008. nov. 3. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg van e kedve talizni, ennyi. Azért jár a fejedben mert ott van benned a "mi lett volna ha" és ez nehezen múlik el. Ezért tedd meg amit kell és kész. Abban nincs semmi túl nyomulás ha megkérded találkozzatok.
2008. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!