Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemelne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemelne egy ilyen "legjobb barátnő"? 20 éves barátságról kérdezek, ami úgy szakadt meg, mintha elvágták volna. A legjobb barátnőm amióta megszültem tavaly júliusban egyetlen egyszer, tavaly augusztusban jött el hozzánk megnézni a babát.

Figyelt kérdés
Mi a legjobb barátnők voltunk.Örömünket bánatunkat mindíg megosztottuk egymással.Nem értem miért ment tönkre azért mert családom lett?A barátnőm csak hiteget,hogy majd hamarosan találkozunk,de amióta ezt kijelentette már 3hónap telt el és még csak fel sem hívott.Én már nem keresem mert az utóbbi időben mindíg én kajtattam utána.De nem szeretném annyiban hagyni a dolgokat!Tudom sosem leszünk már az a régi igazi jó barátnők,de valamilyen szinten tudatni akarom vele,hogy mennyire nem helyes ahogyan ezt a kapcsolatot "lezárta".
2010. jún. 22. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár.

Lehet hogy ő már úgy érzi hogy neked nincs szükséged rá, hogy nincs már közös beszédtémátok, mert neked elment egy másik irányba az életed ő pedig még máshol tart.

Interneten sem szoktatok beszélgetni?


Írj rá egy üzit hogy Szia, hogy vagy? Hogy telik a nyarad?

Ha 2-3 szóban válaszol akkor kuka de ha örül a megkeresésnek akkor ott folytathatjátok ahol abbamaradt.

2010. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod.Neten már érdeklődtem iránta és akkor sem tudtam meg sokat róla.Csak lerázott,azzal a szöveggel,hogy hamarosan találkozunk.Persze állította,hogy én vagyok a legjobb barátnője,és hogy majd jelentkezik.Ennek már 3hónapja.
2010. jún. 22. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny a baba miatt. Többen írták már, hogy szülés után eltűntek a régi barátnők, talán úgy érzik, hogy az anyáknak új élet kezdődik. Az a baj, hogy nem vagyok nő... :)
2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most is fennt van a skype-on,de nem reagál rám,pedig látja ,hogy elérhető vagyok.De én már azért sem jelntkezek be neki.:(
2010. jún. 22. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Valószínűleg elment egymás mellett az életetek, más dolgok fontosak neki,mint neked.

:(

Majd lesz másik barátnőd.

2010. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!