Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is lehet ilyen erős orgazmusuk?

Figyelt kérdés

Az oldalon meg más, szexszel foglalkozó site-on is olvastam, hogy csajok ilyenekről írnak, hogy az orgazmusuk annyira heves hogy utána remegnek tőle, meg hasonlók... egy férfi is élvezhet ekkorát?


ha igen, eléggé érdekelne, h hogyan...


16/f


2010. jún. 22. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

élvezhet akkorát.egy volt bnőm úgy le tudott szopni,h utána még a szemhéjam is remegett és vert a víz.de az ilyen ritka.

23/ff

2010. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehetséges :)

Páromnak is van ekkora, főleg ha leszopom akkor percekig görcsbe van a lába, kieri a viz és még sorolhatnám :D

L/23

2010. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Azt a hét fán fütyülő réz angyalát.
2010. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
véletlenül nem ti ketten vagytok ez a pár? XD
2010. jún. 22. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Hahahahah :D 2. vagyok

Nem hinném bár télleg van benne vmi :D

2010. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nemigen.én 16 voltam amikor ez a csajom volt.akkor ő volt 20.
2010. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha becsukod a szemed és el lazulsz miközben a csajci csinálja a dolgot akkor elérhető ilyen, csak sokan feszültek közben meg nem arra figyelnek. Amúgy még úgy is elérheted hogy: Idézem " rákensz a nemi szervedre babaolajat sokat hogy csússzon plusz még a kisujjadra feldugod a fenekedbe és intenzíven ki be húzogatod miközben vered a nemidet" na ezt kapd ki :D én nem próbáltam még de szingli pasiknak bejöhet a dolog...
2010. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Igen létezhet, olyan, hogy a srác jó nagyot tud élvezni, ha jól leszopják. Pl: gyorsan elélvez, és remeg az egész teste, és a lábai görcsbe rándulnak, a nagy elélvezéstől. F.
2010. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ó szoppantás és közben egy kis prosztatamasszázs, ki sem fog tudni kelni a pasi az ágyból egy jó 10 percig.
2010. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

14:15 ez komoly? :O



egyébként kár, hogy nekem nincs nőm :/

2010. jún. 22. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!