Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És, ha mégis van aranyhal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És, ha mégis van aranyhal?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt mindenkinek!


Én tettem fel ezt a fenomenális kérdést, mely valóban komoly kérdéseket feszeget, csak a moderátorok a vicc kategóriába tartozik. Hűha...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__949958-..


Na nem baj, de akinek nem esett le sajnos nőkről, szerelemről, és a dühről szólt.


Este volt időm átgondolni ezt az egésze, amit életnek neveznek. Röpke 7 óra, mert nem jött álom a szememre. Ezaz. :)


Rájöttem, hogy én vagyok a hülye, én vagyok a barom. Sajnos 16 éves létemre az igazit keresem, kerestem. Akinél a sex meg ezek a dolgok csak másodrendű dolgok lehetnek, és előtérbe kerül a lelki része. Nem baj. Nincs rá igény, nem baj. Nem érdekel. Ettől nem fogok magam/más alá kerülni. Nem törnek meg. Ennyit nem ér. ;) Nem szabad keseregni.

Felkeltem 3kor, szüleim, szomszédok nagy örömére. Gitárt ragadtam és a bú már csak a múlté. A zene most az én Krisztinám, ha már annak a Krisztinának nem is kellek. :) Na nem baj.

Tudjátok mit? Még most kiélem magam. Eddig ez kimaradt az életemből. Mármint a nőstényes rész, mert mint mondtam én mindig úgy gondoltam, hogy 16 évesen is kell valakinek komoly kapcsolat, de nem. Persze, most ne azt gondoljátok, hogy otthonülős srác vagyok. Ne értsetek félre. Szeretek én koncertekre járni, haverokkal, bárhol lenni csak ne itthon. De cserébe tanulok is. Bezony. Kell menni egyetemre. :)

Meg amúgy is, reggel felkeltem, elszívtam egy szál cigit, beraktam az Alvintól az Undorító faj című remek művet, és igen. Milyen igaz. :) Aztán Ami neked jó című remek művet. És igen, azt fogom csinálni ami nekem jó. Ha kedvem támad nyuszi jelmezben megyek végig az utcán, vagy túrórudit dugok a seggembe a vonaton. Nem érdekel ki mit gondol. FIGYELJETEK! EGY ÉLETÜNK VAN! NEHOGY MÁR SZOMORKODÁS LEGYEN VÉGIG!

És igen, ha épp olyanom van, suliban órán, had szóljon a head bang! Még egy kis pogóóóóóó is belefér a tanárral. Már nem érdekel semmi. Boldog leszek, ha beledöglök is. :D Legyetek ti is azok! NEM CSAK A FIATALOK! Amúgy, mért kell korhoz kötni a szórakozást? Nem értem. Na mindegy, ez egy másik kérdést fog feszegetni. :)

Sőt, még a cigit is leteszem, mert minek? Arra is sajnos a nőstények vittek rá. Nem baj. Nem tesznek tönkre.

Most olyan jó kedvem lett reggel. Mosolyogva fogom megcsinálni a szobámat is. Ez már valami perverzió lehet. :)

Csak azt nem tudom, mit hallgassak közben. Metallica, AC/DC, The White Stripes, Ramones, Sex Pistols, Auróra, Deák Bill, P. Mobil, Tankcsapda, vagy mi legyen? :D Komoly ez a legnagyobb gondom most, és ez is marad. Köszönöm, hogy tegnap kiírhattam magamból. Köszönöm, hogy nem hülyéztettek le.

És arra kérem a kedves moderátorokat, hogy ne tegyék át másik topicba. :)

Végül egy költői kérdés. A Fegyelmező Részleg segítségével. :) Á, inkább bemásolom, a kérdést látni fogjátok. :) (Az eredeti előadó: Lenin Körút)


"Életem egy lázálom,

kínlódok, de nem bánom

Kerékbe törik a testemet,

de én szenvedve is nevetek.


Feszítsetek keresztre, szöget vertek testembe

testemből a vérem csorog, éhes farkas csak vicsorog.


Húzzatok egy karóra, egy karóra

tegyétek a fejemet bakóra egy bakóra.

Fejemet lecsapjátok, lecsapjátok

fej nélkül is felállok felállok.


Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

az életem egy lázálom, kínlódok de nem bánom

Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?


Rugdossatok, verjetek, hát verjetek

vágjátok föl a testemet, a testemet.

húsomból kutyák esznek, kutyák esznek

de a kutyák is mind megvesznek, megvesznek


Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

az életem egy lázálom, kínlódok de nem bánom

Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?


Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?

Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?

Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?

Régóta kérdezem magam, miért nem élek boldogan

miért kell mindig mindenben csak a rosszat keresnem?"


Najó, még egy utolsó szál cigi, és rend lesz itten kérem szépen!

További szép napot, életet!


2010. jún. 22. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó reggelt neked is, tovább nem olvastam mert túl hosszú :D
2010. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
végig sem olvastam de az biztzos,h te egy elmebeteg vagy!
2010. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Erre egyből ez az idézet jutott az eszembe... :D Nektek. :D


Bemegyek az EUba, be ám komám!

Pejlovam hátán át a rónán.

Bámuljon az a brüsszeli lány,

ez a magyar virtus és a hagyomány.


Napnyugaton lebeg a délibáb,

szűkre varrom a bő gatya szárát.

Biotápot adok a disznónak,

mert a moslékér' mán megszólnak.


REFR

Zörög már rég a haraszt,

rábaszol szegény paraszt.

Az Únió nem ereszt,

megtörsz majd mint a perec.

Zörög már rég a haraszt,

lázadj fel szegény paraszt.

Hajrá Dózsa György!

Hajrá!


Kibúvok végleg a subából,

búcsuzom a mákos gubától.

Nem járok többé bicskával,

csak környezetbarát talicskával.


2004-re kicsinosítom,

a ganyédombot az udvaromon.

Popcornt hordok a góréba,

csodámra járhat Ejrópa.

2010. jún. 22. 11:59
 4/12 anonim válasza:
nagyforma lehetsz kerdezo=D
2010. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jólvan tesó,örülök,hogy ráébredtél erre! Egy qrva csaj miatt nem szabad ennyire magadba zuhanni!!
2010. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó reggelt neked is!

Az idézetet nem olvastam végig de a többit igen.

Én azt ajánlom Tankcsapdát hallgass, mondjuk "Nem kell semmi"-t :D


Úgy néz ki h reménytelenül vagyok szerelmes.. de majd meglátjuk, lesz valahogy.. nem keseredek el. Te se legyél szomorú, és mindig csak pozitívan gondolkodj, optimista legyél, de ugy látom ezzel nem lesz gond :D:D

Szép napot, szép életet :D:D:D

16/L

2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

100% ig(na jó majdnem) egyetértek veled

én ugyan ezen az állás ponton vok

17 éves fiú

ja Limp Bizkit Hot dog

Ez elmondja a világot a mindent és elküldi a pi csába ilyen lelki állapotra más nem kell max angol tudás

2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tök jó h erre az álláspontra jutottál:)remélem minden sikerülni fog amit elterveztél (pl a cigi letétele):)Vicces, én is reménytelenül estem bele valakibe...de most vhogy a "kis" írásod engem is felvidított:)

Maradj boldog és leygen továbbra is a zenehallgatás a legnagyobb problémád;)jah és én is tankcsapdára szavaznék:)

16L

2010. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy neked is csalódni kellet a lányokban. Ehhez már én hozzászoktam 20 évesen. Egyszerűen nem találok egy olyan lányt akivel el tudnám képzelni hosszútávon. Most is van egy lány aki nagyon tetszik, meg jóban is vagyunk, de persze neki egy 27 éves pasival kell inkább foglalkoznia. És amikor ő megjelenik, mintha én nem is léteznék.


Egyébként jó arc lehetsz. Hol laksz? Én is gitározom, meg hallgatok Punkot/Punkrockot. :D

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pest mellett egy picivel. :)
2010. jún. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!