Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen tema. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen tema. Hogyan tudnam neki ezt elmondani? Es ha szakít?

Figyelt kérdés

2 evvel ezelott, lett egy nagyon csunya problémám, konkretan huvelygomba ami elegge megkeseritette az akkori szexuális eletem az exemmel. Szetmentunk es azota nem is volt komoly párkapcsolatom,mert feltem, hogy az esetleges masik fel mit fog ehhez szolni, elkapja -e stb, illetve megakartam gyógyulni.

Számtalan orvosnál jartam, persze a magyar eu.-t szerintem kell bemutatni, tobb ezer forintba kerult minden egyes orvoslatogatas, recept írás, es gyogyszer. Aztan vegul is mint kiderult elmult, legalabbis mar nem találtak nalam semmit.

Es akkor a lenyeg, hogy osszejottem vkivel nem is olyan reg. Nagyon sokat voltunk egyutt, es most ugy nez ki visszatért a gomba, de vmi massal is karöltve.

Mar adagoltam neki a dolgot, elmeseltem neki,de vhogy nyilvan ferfi létére nem igazan tudott hozzászólni. Igaz nem ítélt el, ami szamomra nagy megkonnyebules volt.

De megis most, hogy álljak ele, hogy lehet megint ez van, sőt talan ot is kezelni kell? 1 honapja vagyunk egyutt, sirhatnekom vam, mert nagyon kedvelem es nem szeretnem, ha ezert elvesztenem a szimpatiajat. Csak ezert, amirol nem tehetek, mert tényleg mindent megmozgattam, amit csak lehetett.

Elhagyna ezert szerintetek? Vagy mot csinaljak?


23/N


2018. szept. 12. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen gond, alig pár hetes kapcsolatban.:)

Ne izgulj, legyél őszinte. Ha nem valami éretlen hülye gyerekkel vagy együtt, akkor nem lesz semmi gond.

2018. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj hogy azt mondom: ezt csak ő tudja! Én biztos, hogy egy ideig türelemmel lennék ha szeretem az adott nőt. Évekig nem... Bízzunk benne ,hogy ő is türelmes lesz, a lényeg hogy mindig őszintén és nyíltan beszéljetek erről.
2018. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha valóban érdekled nem.De ha tudod, hogy ilyen problémád van ajánlott az óvszer, mert kisebb a lehetőség az átfertőzésre.Miért nem használtátok?

Amúgy ha nem trippered,szifiliszed van akkor nem gáz.Gombája bármelyik nőnek lehet.

Megmondani a frankót, hogy ez a bajom meg kell nézzenek téged is és lehet kellesz gyógyszert szedni..

2018. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig minden esetben kezelni kell a partneredet.És ha csak megjelenik, már illik szólni neki is, és neked meg a dokihoz menni azonnal, és neki is felíratni gyógyszert.
2018. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden egészségügyi probléma miatt szakítottam volna, 20 év alatt vagy 80 nőm kellett volna hogy legyen. De valószínűbb, hogy inkább egy se lett volna.
2018. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakit, akkor annyit is ert. En is rengeteg ilyennel szenvedtem, ami engem vegul megmentett: teafaolajos ulofurdo (a betegseg elmulasa utan is heti egyszer siman mehet), grapfruitmagolaj cseppek (meginni) kuraszeruen. Antibiotikumok csak ujra es ujra elohozzak mivel tonkreteszik a belflorat es igy ahogy elmulik a gombad, ujra is fog keletkezni.
2018. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Soha nem hittem volna, hogy ennyire megfogja majd keseriteni vmi az eletem. Szivembol gyűlölöm ezt az egesz helyzetet.
2018. szept. 12. 11:21
 8/17 A kérdező kommentje:

Elfogok menni dokihoz, mar be vagyok jelentkezve, csak az is ido, nem a hetre kaptam idopontot.

Gyógyszerrel meg mar most probalom magam rendbe tenni. Aztan meglatjuk, hogy alakul...lehet tenyleg ennyi volt.

Adhatom magányra a fejem 20-on evesen :D

2018. szept. 12. 11:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne utáld a helyzetet! Ez egy nagyon jó szűrő. Amelyik pasi ezért elhagy, az nem szeret. Aki meg a igazán szeret, az végig fogja csinálni veled a kúrákat, ott lesz veled az orvosi váróban, támogatni fog mind fizikailag, mind lelkileg.
2018. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Magadat regi gyogyszerrel ne kezeld, csak rosszabb lesz. En atmentem ugyanezen, 5-6 antibiotikum kura, allando fajdalmak honapokig, tonkrement szexualis elet... mind megvolt. A fentiek valtak be egyedül (persze, menj orvoshoz, nem azt mondom, hogy ne), ezeket alkalmazva evek ota semmi problemam sem volt.
2018. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!