Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítsak vagy sem? A barátom azt mondta h nem bízik bennem, de már 8 honapja együtt vagyunk. Mit csináljak?

2010. jún. 22. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
ha van rá oka akor gondolkozz el rajta. próbálj tenni h bízzon

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2010. jún. 22. 14:56 Privát üzenet
KÉrdezed meg tőle, hogy miért nem. Próbáljátok megbeszélni a dolgokat.Ha ennyire nem bízok benned akkor gondolkozz el azon, hogy mi van ha te adsz rá neki okot.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2010. jún. 22. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nincs rá okom,azért nem bizik bennem mert sokan átbszták a fejét,de akkor mért 8 honap után jutt e az eszébe...

# 3/11Időpont 2010. jún. 22. 15:00 Privát üzenet
Egy egészséges kapcsolat a bizalmon alapszik, ha pont ez hiányzik, akkor mi értelme van?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2010. jún. 22. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én is ezt kérdeztem,de azt mondta h szeret és nem akar elvesziteni csak ez neki nagyon nehéz

# 5/11Időpont 2010. jún. 22. 15:03 Privát üzenet
Te akarsz szakítani mert a barátod nem bízik benned?? Hülye vagy?? Miért nem azon tűnődsz, hogy hogy férkőzhetnél a bizalmába?? Nem lehetsz valami becsületes ember, ha már ilyen kérdést teszel fel...érted, ő nem bízik benned, de még te akarsz szakítani, ahelyett, hogy a saját hibád helyrehozd...hüyle ribanc. Ilyeneket dobnám a dunába.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2010. jún. 22. 15:05 Privát üzenet
Ha sokan átbszták a fejét te is át akarod bszni?? Ez a megoldás?? Szerencsétlen rühes, rosszindulatú ribanc vagy...le se köpnélek

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2010. jún. 22. 15:06 Privát üzenet
Hány éves ez a kölyök?

# 8/11Időpont 2010. jún. 22. 15:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a barátom 17 éves és nem akarom átbaszni de nem tudom mit csináljak

# 9/11Időpont 2010. jún. 22. 15:11 Privát üzenet
Keress olyat, aki eleve pozitívan áll hozzád, és nem kételkedve.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2010. jún. 22. 15:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10 éve együtt, megváltozott valami, szakítsak? Mit tegyek?
Hogy szakítsak? Mindketten tudjuk, hogy nem jó már együtt, de a párom nem érti meg, hogy nem lehet helyrehozni a kapcsolatunkat, és mégis ezzel erőlködik.
Hogy szakitsak vele 3és féleve vagyunk együtt szeretem de sok csalódás ért el akarom felejteni! Mit tehetek?
Szakítsak? A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de 2szer is olvastam már olyan msn beszélgetést az egyik volt barátnőjével ( meg kommentet közösségi portálon) ahol sziveket meg...
Szakítsak vele? 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretem, de sokszor úgy érzem, hogy ő nem szeret eléggé engem, nem foglalkozik eleget velem, jobbat érdemlek nála.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!