Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokkal értékesebbnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokkal értékesebbnek, okosabbnak látom az embereket akik nem akarnak divatozni de nem barátkozok velük mert furcsának gondolhatnak emiatt akkor velem van a hiba? 23/F

Figyelt kérdés
Más is került ebbe a cipőbe?

2018. szept. 13. 13:10
 1/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
96%

Nem sok eszed van az biztos.

Szóval vannak szimpatikus emberek számodra, de nem barátkozol velük, mert szerinted furcsának néznének téged. Ez már alapból wtf kategória.


A másik pedig, hogy az alapján megítélni valakit érték-okosság szempontjából, hogy 'divatozik' vagy sem, nem utal éppen okos jellemre. Az emberek sokkal összetettebbek ennél.


Nem attól lesz valaki értékes ember, mert nem követi a divatos és fordítva, tehát nem leszel értéktelen/buta, mert szereted a divatot.

2018. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem értékesebbek és nem okosabbak.


Elvont személyiségűek általában.

2018. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem még hogy általánosságról beszéltem. Tehát aki divatozik lehet még igenis értelmes, tanult, intelligens.

Csak hogy elkerüljük a további félreértéseket.


A kérdés nem arra vonatkozott hogy sok eszem van-e vagy kevés de nem mindenki tud szöveget értelmezni ezzel tisztában vagyok :D

2018. szept. 13. 13:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel viszont egyetértek hogy elvontabbak, de pont ettől lesz valaki egyedi és kitűnik a tömegből (remélhetőleg jó értelemben) :)
2018. szept. 13. 13:36
 5/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:

A kérdésed az volt, hogy "velem van a hiba"?


Erre a válaszként a "Nem sok eszed van az biztos." eléggé jól értelmezett válasz, max te nem tudod értelmezni. Igen, veled van a hiba.

Ezt a hozzászólásoddal is újra bebizonyítottad, de semmi baj. Én elnézem neked.

2018. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez egy eldöntentő kérdés volt amire igennel vagy nemmel szoktak válaszolni azok az emberek akiknek meghalad az intelligenciája bizonyos értéket. Lehet hogy nyelvtanból bukó volt az érettségin de sosem késő az önfejlesztés. Ha nincs érettségi akkor sincs semmi sem veszve.


Valószínűleg más emberekkel kellene megbeszélnem ezt a kérdést, én szúrtam el.


Orvosi egyetemen is ismertem divatos és értelmes embereket. Tehát nem egy aranyszabályról beszélek.

2018. szept. 13. 13:51
 7/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Amennyiben egy ilyen válaszról nem tudod eldönteni, hogy az "igen" vagy "nem" kategóriába tartozik, akkor komolyan felmerül a kérdés, hogy értelmi fogyatékos vagy-é vagy sem.
2018. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért van benned a hiba, mert már előre kitalálsz elméleteket, hogy miért nem lennél szimpatikus azoknak az embereknek, akikkel te ismerkedni szeretnél. Nem kell kombinálni úgy, hogy nem is tudod, hogy ők hogyan gondolkoznak. Ha barátkozni akarsz velük, akkor próbáld meg, de ne az legyen a beszélgetéseid alapja, hogy mennyire lenézed, vagy elítéled azokat az embereket, akiket viszont foglalkoztat a divat, azaz más dolgok iránt érdeklődnek, mint te. A normális emberek nem szeretik, ha valaki gyűlölködik, másokról lenézően fogalmaz meg véleményt egy-egy dolog miatt, valójában pedig nem tud róluk semmit, felületes ismeretei vannak csak.
2018. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
A divatot, trendet nem követő emberek értelmesebbek annyiban, hogy ők nem konzumidióták. Hogy kivel barátkozol, az a te egyéni szuverén döntésed.
2018. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A divat a fogyasztói társadalom hajtóműve

Semmi másra nem jó, mint az embereket rávenni minél több pénz fölösleges elpisálására

Tehát aki nem követi a divatot, az többnyire értelmesebb az átlagnál, már csak azért is, mert nem a média mondja meg neki, hogy ő kicsoda

Ha nem követi a divatot, akkor ő ettől rosszabb ember? LOL :D ma is tanultam valami újat

Helyesen teszed ha nem barátkozol ilyenekkel

Lehet engem is lepontozni, divatmajmok, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok, még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!