Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz szerelem vagy csak simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelem vagy csak simán meghülyültem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nem az ideálom, viszont amióta megláttam azóta szerelmes vagyok bele. De nem úgy ahogy az eddigi barátnőimbe valami teljesen más. Meghallok egy számot a rádióban vezetés közben(pl az előbb ment a "küzdj az álmodért") és ő jut az eszembe róla, szinte mindig rá gondolok. Volt egy 3 évig tartó kapcsolatom és soha nem történt velem ilyen akkor se.

20/F



2018. szept. 15. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak simán meghülyített a szerelem. :D
2018. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kettő bizony hajlamos kéz a kézben járni :D
2018. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy egyáltalán nem az a kinézetű/stílusú lány aki eddig tetszett mégis 1. látásra bele szerettem :O
2018. szept. 15. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így szokott lenni. Soha nem gondoltam volna hogy én is beleszeretek egy olyan fiúba aki a legelején nem is tetszett, esetem sem volt és most meg nála nem látok szebbet:)
2018. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ez a fajta románc,elég szívás 😁
2018. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!