Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy csinos, fiatal lány, büdös, évtizedekkel idősebb munkásokkal incselkedik?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert szűzqrva.
2018. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
És az miért van, hogy egy 20 éves, szexbomba egyetemista csaj egy általánosból kibukott, féllábú, csóró, alkoholista, süketnéma és vak, 170 kilós csávóval kavar?
2018. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert ők jönnek be neki? Miért akarod másoknak megmagyarázni, hogy ki illene hozzájuk? Na...
2018. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Olcsón akarja felújítani a fürdőt.
2018. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Élvezi, hogy náluk sokkal magasabb ligában játszik és az incselkedésből úgysem lesz semmi több, csak a munkások nyálcsorgatása.
2018. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen? Biztos? Ez akkor is undorító. Ha meg megfogdossa valamelyik, megy a #metoo, mi?
2018. szept. 15. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen paradoxnak is tűnik, szerintem azért, mert extrémen alacsony az önértékelése. Pl. a szülei sosem éreztették vele gyerekkorában, hogy feltétel nélkül megérdemli a szeretetet. Aki így járt, az kb. mindenkitől visszaigazolást vár vagy próbál kicsikarni arra vonatkozóan, hogy ő szerethető. De ez soha nem tudatos szinten zajlik nála, mivel nem értelmi, hanem érzelmi szinten sérült az illető.
2018. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem nincs is ilyen velem nem incselkednek !!

Ja éa nem vagyok büdös !

2018. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Én nem érek rá fiatal lanyokkal foglalkozni, mert meg kell javítani ezt a qrva csatornát még ma, és az én koromban már oda kell figyelni a munkára ha nem akarom elrontani...
2021. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!