Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli egyetemista lányok mennyire néznétek jó szemmel ha az egyetemen egy fiú odajönne hozzátok, meg merne szólítani és esetleg még elkezdenétek beszélgetni is? 20/L

Figyelt kérdés
Akár ha ketten vagy hárman ültök egy padon lyukasórába például? Kíváncsi lennék a véleményetekre.

2018. szept. 15. 15:12
 1/7 anonim válasza:
61%

Szerintem,nyugodtan odamehetsz.Csak legyen egy témád,és soha ne fogyj ki a kérdésekből,de az sem jó,hogy ha csak kérdezgetsz.


Bár fiatalabb vagyok ':D,és mondhatni még csak egy kis taknyos 13 éves...DE remélem valamennyit tudtam segíteni. :)

2018. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ne menj oda, ha barátokkal/barátnőkkel van. Az elég kínos lehet mindenkinek.
2018. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen oké, de a beszélgetéls ne álljon meg ott hogy megkérdezed hogy

"Te is a sejtbiológia I. előadásra vársz?

-Igen

-Szuper, én is"

És ennyi, hanem folytasd.

Fontos hogy lányokat beszéltetni kell.

A sztereotípia nem akármiért sztereotípia, ugyanis az esetek többségében igaz. A lányok alapvetően kommunikatívabbak, fel se tűnik sokszor számukra hogy döntően ők beszélnek egy beszélgetésben, ha meg igen élvezik a figyelmet.

(nyilván vannak nagyon introvertált lányok akiket sokkol ha ők állnak középpontban, és feszültség, szorongás keltő számukra, de ez nem egészséges, hozzáteszem egyik nemnél sem).

Szóval témát vigyél magaddal. Tulajdonképpen innentől nincs recept, amilyen élethelyzetben vagy, és amilyen lánnyal próbálsz ismerkedni, olyan témával kell közelíteni.

Ne bemutatkozással kezdj, mert az kicsit túlságosan formális, kötött keretet ad rögtön, én legalábbis mindig ismeretlenül folyok bele jó óraközi beszélgetésekbe, és elköszönésnél jut eszembe hogy "ja, amúgy ... vagyok"


Meg ott van az is hogy a név megadásához kell egy szimpátia (kölcsönösen), ami a beszélgetés közben fog kialakulni.

2018. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni ez a szituáció, egyáltalán nem zavar, sőt.
2018. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha csak baráti beszélgetés lenne. Ha ismerkedni akarna, nyomulna, ismeretlenül személyes témákról faggatna, rám erőltetné magát, akkor rövid úton lekoptatnám.
2018. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetemista lányként mindkm hogy simán. Én amúgy is elég könnyen elbeszelgetek mindenkivel, szeretek új embereket megismerni. Örúlnék neki.
2018. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
az a helyzettől függ. ha mondjuk már délután 6-7 körűl járunk és látszik a lányon a "meg akarok ma végre halni" arc akkor időzitsd a leszólítást egy másik napra. ha tuti sikert akarsz jobb hogyha akkor szólítasz le lányt ha egyedűl van. olyankor őszintébbek és egyébknt se lehet sose tudni milyen viszonyban van azokkal akikkel épp együtt ül
2018. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!