Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent manapság a "kézcsók"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent manapság a "kézcsók"?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam milyen kategóriába írjam.

Szóval van egy férfi ismerősöm, hetente többször is találkozunk mert közös a társaságunk.

Mindig kezet szoktunk fogni, ha találkozunk, viszont tegnap egy kézcsók is társult a kézfogás mellé. Kissé meglepődtem de nem zavart egyáltalán mint sokakat.

Mit jelent manapság a kézcsók?

28N



2018. szept. 15. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Jaj ez annyira tipikus női baromság, hogy mindenbe jeleket látsz. Udvarias volt, de lehet kimondottan tetszel is neki.
2018. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%

Amikor 21 voltam, akkor akkor egyik haverom bemutatott 2 ismerősének egy tablóbálon, megcsókoltam mindkettejük kezét bemutatkozáskor. Be is nedvesedett a bugyijuk, mert ilyet nem gyakran tapasztalnak. Egyiket meg is... :)


Szóval kb ennyit jelent csak. Semmi régi tradicionális dolgot.

2018. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert eddig mindig csak kezet fogtunk. Nem kell lehurrogni, hogy "tipikus női baromság".

De a válaszod másik felét köszönöm. 👍

2018. szept. 15. 15:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem nedvesedett be, ugyanis "úgy" nem érdekel csak barátilag.
2018. szept. 15. 15:39
 5/9 A kérdező kommentje:
És igazad van ilyet nem gyakran tapasztal az ember manapság :D azért is kérdeztem.
2018. szept. 15. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem idosebb volt a fazon?
2018. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamivel idősebb nálam igen, de nem öregapó :D
2018. szept. 15. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ha 1ferfi anyagilag támogatna akkor megcsókolhatna a kezeid?
2018. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem értem a kérdésed utolsó. Nem szorulok rá senkinek a pénzére és nem is tervezem a jövőben.

Egy egyszerű kérdést tettem fel, mert manapság nagyon ritka a kézre adott csók.

2018. szept. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!