Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen az első lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az első lépés? Egyáltalán hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni lassan 19 éves leszek és igazából még soha sem volt normális barátnőm ami nem azt jelenti, hogy nem voltam nővel! Szóval úgy kezdődött, hogy 18 éves korom előtt ott hagytam az iskolát és baráti kapcsolattal sikerült bekerülnöm egy magán tulajdonban lévő céghez és a főnök eléggé megkedvelt és erről többet nem is írnák! Ezáltal volt lehetőségem sok mindent megtapasztalni amit más velem egykorúaknak nem, de viszont nekem meg kimaradtak azok az "gimis, bulizós, fősulis" évek modanom se kell egy velem egykorú barátom sincs de még csak ismerősöm is elvétve!

Nade a héten megláttam egy lányt ami annak köszönhető, hogy más időpontba járok dolgozni és minden nap látom, de egyszerűen ha ciki ha nem nem tudom, hogy kezdjek bele mivel nekem még egyszer sem kellett "csajoznom" azért, hogy nővel lehessek!

Reggel ugye mondtam más időbe járok a pékségbe és egyszerre érünk oda mindig. Szerintem én se vagyok számára közömbös de teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogy kezdjek bele!?

Ha valaki tud hasznos tanácsot adni azt megköszönöm!


2018. szept. 15. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányokkal nem lehet ismerkedni ha nincsen semmi közös kapcsolódási pont a mindennapjaitokban.

Az hogy egy pékségbe jártok még erősen a "nincs közös pont" kategória.

Ilyen alapon buszon is lehetne ismerkedni., hisz "mindennap ugyanazzal a busszal megyünk".

De ha megkérdezel itt gyakorin 100 lányt, 95 azt fogja mondani hogy szép szóval vagy durvábban, de minél hamarabb próbál megszabadulni az utcán/boltban/buszon/vonaton/metrón/parkban ismerkedni akaró srácoktól.

A maradék 5% meg magányos, és tetszik neki a gondolat, de amúgy lefagyna élőben, és menekülne a helyzetből.

2018. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%

Feltételezed a lányról, hogy te sem vagy közömbös neki. HIBA! Majd az évek során megtanulod, hogy ne láss bele semmi extrát, ha rád mosolyog, vagy megszólít egy lány. Semmit nem jelentenek ezek.

De csak hogy ne legyek ennyire illúzióromboló, egyik reggel odamész hozzá, bemutatkozol és megkérdezed, hogy aznap délután/estefelé van-e kedve beülni veled valahová. Számot/FB-ot felesleges elkérni, legyen meg négyszemközt az ismerkedés varázsa. HA BELEMEGY!

Az egésznek az a lényege, hogy majd ne 70 évesen sírdogálj, hogy 20 évesen nem hívtad el azt a csajt, aki amúgy a feleséged is lehetett volna. Ha meg elküld a trópusokra, akkor meg tudatosulni fog benned, hogy csak te éreztél valamit, no meg nem utolsó sorban nekem is igazam lesz. És általában mindig igazam van. Nem? De!

2018. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%
Mond meg neki,hogy szivesen kinyalnád.
2018. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti hogy vagy, kérsz fánkot.


Valami ilyesmi. Ne akar normális lenni!

2018. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mind1 megyek inkább másik pékségbe!
2018. szept. 15. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem apránként csináld! pl. pár napig nézz a szemébe, mosolyogj rá. utána köszönj neki pár napig.

utána mondj valamit, stb. látni fogod, hogy reagál!

nem szerencsés rögtön azzal odamenni, hogy randizni akarsz vele.

vezesd föl úgy, ahogy mondtam, úgy sokkal több lesz az esélyed.

2018. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!