Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 legjobb barátom elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 legjobb barátom elkezdett randizni. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
a legjobb lány és legjobb fiú barátomról van szó
2018. szept. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de mi ebben a kivetnivaló?
2018. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vesznek be harmadiknak ha arra gondolsz.


Mégis mire gondolsz? Örülj nekik, bár még lehet semmi is belőle.

2018. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam már hasonló cipőben, bár én a fiú tagja voltam a történetnek, és ennek már több, mint 10 éve. A vége egy év kapcsolat volt, és egy baráti háromszög teljes felbomlása. Hiszek a fiú és lány közötti barátságban, nem is egy lány barátom van, volt és lesz is. Azonban az ilyen háromszögekben, nagyom hamar felüti a fejét a megváltozott leosztások miatt a féltékenység. A harmadik könnyen érezheti magát kívülállónak, pótkeréknek, feleslegesnek. Avagy a vele azonos nemű érezhet féltékenységet idővel a másik kettő egymással való viszonyára, arra hogy neki is elmond mindent, avagy neki mást/többet mond el, az ő társasága is nagyon fontos számára, stb.

Az én esetemben ez nagyon hamar rövidre záródott, mert a harmadik azonnal kilépett a háromszögből. Megváltozott, távolságot tartott, majd nem kerestük már őt. Végül a szakítás után megjelent és hosszasan panaszkodott. Azonban egy év pont elég arra, hogy két ember legyenek igazán jó barátok is, igen csak távol essenek egymástól. Főleg igaz ez fiatalon.

2018. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!