Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés
Nos röviden annyi a lényeg,hogy sok csalódáson vagyok túl ,mindig átvertek a férfiak. Emiatt nem tudok megbizni senkibe sem. Elhatároztam ,hogy soha zöbbet nem leszek szerelmes senkibe. De ekkor jött egy férfi ,akivel tök jól kijöttünk,mintha ezer éve ismertük volna egymást ő belé sikerült tökre belézúgnom. Csak sajnos kiderült,hogy nős. Ítt is megtörtem.De még mindig érzek iránta valamit.De most jött egy másik pasi,tök kedves meg minden,randizgatunk,csak csókolóztunk. De még nem érzem azt amit az előző férfinal. Mit tegyek?
2018. szept. 15. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Most erre komoly választ szeretnél... ? Ha igen akkor nézz magadba!
2018. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi biztos lesz majd egy pasi aki nem fog átverni és minden jó lesz

Ne add fel és ne keseregj

2018. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leszel-e még?

Hiszen folyamatosan az vagy. Ha valakinek van pár kedves szava hozzád és kapsz egy kis figyelmet, neked beindulnak az érzelmek.

2018. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem leszel, mert nincs meg az értelmi intelligenciád hozzá, és csak haragudni tudsz, de ez az egyik legegyszerűbb úgymond ösztönös érzelem akire mindenki képes. Lekopni meg szerintem nem nekem kellene, mivel te nem tudod értelmezni azt amit olvasol tehát akkor hogy gondolod hogy tudnál szerelmes lenni?
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet,hogy te csak a szerelembe vagy szerelmes.
2018. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen mennyi kretén ember lett itt!!
2018. szept. 15. 22:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Drága, értelmezd már a kérdést amit leírtál! Tehát két férfiba vagy most szerelmes? Tehát még mindig érzel valamit az első pasi iránt, és csodálkozol hogy nem érzel semmit a másik iránt, mert ez nem szerelem, hanem csak viszket a...
2018. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz még szerelmes, persze. De az új kapcsolattal meg kellene várni, míg az előző lecseng. Ha még vannak érzéseid a nős férfi iránt, ne kezdj új kapcsolatba!
2018. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyjuk úgysem érted!! Csak próbálom elfelejteni az előzőt
2018. szept. 15. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj Kérdező, amíg nem vagy szerelmes! A szerelem csak kárt okoz, kerüld el, ameddig csak tudod. Te csinálsz jobb vásárt.
2018. szept. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!