Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 12 órát, vagy 3 műszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 12 órát, vagy 3 műszakban dolgoznak, nem volt emiatt problémájuk a párjával?

Figyelt kérdés

Ha nem ide való akkor elnézést.

Egy éve vagyunk együtt a párommal, ő tanul még, én dolgozom, mivel Ő nem a fővárosban lakik, így hétköznap általában nálam van heti 4 napot. Megvagyunk, szeretjük egymást minden rendben van köztünk.

8 órában dolgozom, heti 5 napot, délután már szabad vagyok, így sokat vagyunk együtt hétköznaponként. Hétvégente is dolgozom, így van, hogy akkor nem találkozunk.

Munkahely váltáson gondolkodom, több fizetés miatt, heti 3-4 nap munka 12 órában, így este érek haza. Kicsit félek, hogy ez kihatna a kapcsolatunkra, kevesebbet beszélnénk, találkoznánk.

Feleslegesen aggódom? Aki ilyen beosztásban dolgozik, vagy 3 műszakban, annak nem volt problémája emiatt?:)


2018. szept. 16. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szakozom, de 8 órában. Kapcsolatban szerintem nem gond, ha csak az egyik fél szakozik, de ha mindketten, az gáz, mert könnyen elkerülik egymást.

32/f

2018. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férjem 4 műszakban dolgozik.Havi egy hétvége szabad.Rettenet kevés.Ha éjszakás nappal alszik, felkel azt se tudja hol van.Ha délutános akkor a délelőtt hamar elmegy, olyan mintha egész nap nem lenne itthon.Nekünk már van gyerekünk én itthon vagyok, de utálom a munkarendjét.Mindig fátadz és semmire sincs idő.


Tudod a többműszakos meló hosszútávon nagyon egészségtelen, sok eü problémát okozhat.

Én a helyedben nem csinálnám hacsak nem a megélhetésed múlik rajta.

2018. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy műszak, 12 óra. De ezzel is elmegy a nap, szóval 3-4 nap kiesik ugye mivel reggel Ő elindul suliba, én bemegyek dolgozni 10 re, este 11 re érek haza amikor Ő már alszik.
2018. szept. 16. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:

12 órában dolgozom 2 nappal, 2 éjjel, 4 szabad felosztásban és nem cserélném hagyományos munkarendre egykönnyen.

Mikor volt kapcsolatom, nem okozott gondot. Az agglomerációban lakok, a párom pesti volt, így eleve adott, hogy csak hetente láttuk egymást. A kérdés csak az volt, mikor. Néha egy éjszakára, néha egy hétvégére. Mikor hogy jött ki. Nem emiatt lett vége. Ja és mellette 2 évig suliba is jártam. (Esti)

2018. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ezzel nem volt gond. Az én munkám olyan volt, 0-tól 24-ig bármikor volt munkakezdés és végzés. A párom, 1 nappal, 1 éjszaka, 1 szabadnap. Papiron, mert a munkáltató állandóan bekavar.

Nekünk az lett volna a halálunk, ha minden hétköznap kelés és munka. Azt egyikünk sem birja elviselni.

2018. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 12 órában dolgozok vagy nappal, vagy éjjel. Sok embernek ez se felel meg, mert nem szabad minden hétvégém és minden estém. Pedig heti 3-4-szer dolgozok. Pároddal kell egyeztetni, hogy neki jó lenne-e.
2018. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 műszak 12 óra 3 nap majd 3 pihi,párom 8 órás 3 műszakban.Sokszor sajnos pont váltva megyünk,de megoldjuk,heti egy két nap teljesen a miénk,plusz ha váltva vagyunk pár óra műszak előtt.

Kinek mi az igénye,nekünk ez így jó,legalább mindig hiányzunk egymásnak és nem laposodik el.

2018. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!