Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nem vagyok leszbikus, mégis tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és egyszerűen nagyon kívánom.. Ez miért lehet? Pedig nem jönnek be a lányok, fiúkat szeretem.. De mégis!

16/L


2010. jún. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért lehet, mert titkon leszbikus vagy.
2010. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán biszex vagy... fiúkat szereted, de a lányokra is buksz?

Amúgy meg hogyha "nagyon kívánod" egy barátnődet, akkor valamennyire leszbikus vagy. Barátnőd mit szól ehhez?

17/L

2010. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm .... megnéznélek titeket xDDDd
2010. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Én pont annyi idős voltam mint te amikor ugyan igy éreztem :) Osztálytársam volt. Nagyon különböztünk vagy nem is tudom mért én is kívántam meg minden majdnem hogy szerelmes is voltam belé pedig előtte már voltak barátaim. Kiderült hogy ő is így van vele, de mivel tudtuk hogy igazából nem vagyunk leszbikusak végül hagytuk és el is múlt... A kérdésre válaszolva meg csak valami megfogott benne vagy ilyesmi, ne ijedj meg szerintem van még olyan akivel előfordult ilyen...:)
2010. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszex hajlamaid vannak (aki leszbikus, az NEM szereti a fiúkat - aki pedig igazi biszex, az már tudja is, hogy nem csak hajlamai vannak!)

16 évesen még nem nagy gond, kinőheted.

2010. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 metal maci válasza:
és én 12 éves vagyok halasolsan szerelemes vagyok egy fiuba mar krt eve de neha megcsokolnek egy lanyt meg neha kicsit nagyon kicsit vonzodom a szep lanyok hoz Akkor most mi ez csak hormontultengrs ?
2013. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért lehet mert nem lszbi vagy hanem biszex.
2019. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, kérdező, mi történt azóta?

Mostanra már nyilván eldőlt a dolog.

2019. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!