Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chat.hu-n miért a leszbiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chat.hu-n miért a leszbiknek vannak a legkirívóbb képeik?

Figyelt kérdés

biztos vagyok benne, hogy csak b@szogatni akarják az este ide járókat azzal, hogy mindenféle fehérneműs meg pucér képet kitesznek, de egy pasinak se válaszolnak... bezzeg a heteró csajok sose raknak ki ilyet (sose=még nem láttam náluk ilyen képet)


meg kiírják, hogy biszexek, nem leszbik, de a pasikkal ugyanúgy nem állnak szóba...


mi értelme ennek az egésznek?


2010. jún. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszik ki mert ott konkurencia van. Negyed annyi homoszexuális nő nincs, mint hetero. A lányokra jutnak bőven fiúk ezért nem kell megerőltetniük magukat bizonyos képekkel, de a nő nőért vívott harc bizony kemény menet!:D
2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nők...
2010. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy azok igazából férfiak. Akik leszbiknek vallják magukat, meg olyan képeket tesznek ki, azok mind pasik. Csak azért regelnek ilyen kamuprofillal, mert amúgy 1 lány nem állna szóba velük, de ha csajos adatlapja van úgy már igen. És akkor úgy már tud a szexről is beszélni mint "nő a nővel"... És akkor tud élvezkedni.

Ezt csinálják ezek a b.zik, egy csaj ismerősöm is mondta, neki 2 is bevallotta hogy igazából pasi. Csak ugye csaj profillal könnyebb a csajok közelébe férkőzni meg "leszbi vagyok" szöveggel könnyebb a szexről beszélgetni nekik.

2010. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm. A leszbikus társkeresőkön is akad egy-két ilyen de azok tipikusan biszexek akik 3.at keresnek. A leszbikus nők valahogy máshogy szexik... a nagy átlag inkább sima pamut franciabugyit venne fel, ha meg nőies is a ruhatára egész máshova mennek a hangsúlyok.

Egyébként bármelyik leszbikus meg tudja tippelni melyik képet rakta fel egy csaj aki lányt keresk és melyiket egy pasi aki nyáladzani akar.

2010. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csak tippelek. te 12 eves vagy es fiu mi? hehehehe. ezek a nagy kerdesek ecsem meg az urkutatas
2010. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak hogy megnyugodjon a kib@szott lelked, 16 vagyok és úgy gondolom, ilyen válasz után több az IQ-m mint neked és még az űrkutatásról is többet tudok :PPPPP


de tudtommal ezen az oldalon mindenki azt kérdez amit akar... -.-" és engem most ez érdekel -.-"

2010. jún. 30. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!