Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
dióhéjban:Megismertem 1 nőt sok mindent megtudtunk egymásról!Találkozgattunk,mondta,hogy jól érzi magát velem teljesen jól elvoltunk,semmi komoly randi jellegű nem volt köztünk!aztán egyik találkozónk után pár órával email-ben azt írja,hogy túl nyomulok rá meg egyébként is túl jó vagyok hozzá stb stb de persze jó képű vagyok meg bejövök neki meg ez meg az!Tehát nem akar látni!Azt tudom ,hogy kicsit zűrös most az élete.De ha jól érzi magát velem akkor miért csinálta ezt?Miért ezt mondta és miért így?Miért nem áll elém és mondja el az igazat a szemembe ami ténylegesen van a lelkében???
2010. jún. 22. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2010. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ribanc.
2010. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemét... Nincs ennél jobb válasz.
2010. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De van. R-rel kezdődik, és ibanc a vége :D
2010. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szakít rá annyi időt,mert annyira nem érdekli az egész.Van ilyen..
2010. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!