Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni magam a párom mellett?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ugyanennyi ideje élünk közös nemi életet. Nagyon szeretem őt, és vágyok az érintésére, de akárhányszor hozzám ér "ott", reflexből elkapom onnan kezét. Hasonló a reakcióm, ha szájjal kényeztet. Élvezni élvezem, jó érzés, de nem tudom magam teljesen elengedni szex közben. Sokszor voltam nagyon közel az orgazmushoz, de valahogy sose tudtam átlépni azt a bizonyos küszöböt. Ezért is az orálistól való huzakodásom... attól tartok, hogy hogy túl sokáig fog tartani elmenni, és szerencsétlenemnek meg addig kell csinálnia...

Az utóbbi időben már magamat se sikerül elvinnem... korábban ez nem okozott problémát.


Volt hasonló tapasztalatotok?

Mit tudnátok javasolni, hogy ezen változtatni tudjak?



2018. szept. 19. 20:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy semmi bajom nincs azzal, ha simán megérint, illetve én nagyon szeretek neki örömet okozni. Bármilyen más szituációban teljesen el tudom engedni magam mellette. :)
2018. szept. 19. 20:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám, de mi ezt a párommal megbeszéltük, hogy ez a helyzet, hogy mitől tartok és milyen nehézségeim vannak. Ő megnyugtatott, hogy nem fogja feladni, örömmel és nagyon szívesen csinálja, amit csinál és ne aggódjak emiatt, tisztában van vele, hogy ehhez idő kell, nem várja, hogy elmenjek, minden alkalommal, amikor kényeztetni kezd. Ettől azért megnyugodtam egy kicsit, nem éreztem a kényszert, hogy "teljesítenem kell" és bár nem azonnal, de szépen lassan sikerültek a dolgok és most már semmi feszengés nincs bennem előtte/ vele.

Nem tudom, segítettem-e a történetemmel, de gondoltam leírom, hátha. A beszélgetés erről a témáról vele nekem sokat segített :)

2018. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, segített, köszönöm szépen! 😊
2018. szept. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!