Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz, ha belemegyek, ha mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz, ha belemegyek, ha mar egyszer hanyagoltak?

Figyelt kérdés
Tavaly talalkozgattam egy sraccal es csak az esteket toltottuk egyutt,ital,szex,alvas, relax. ennyirol szolt. Aztan lett egy baratnoje, eshat en meg hanyagolva lettem. Ami nem is baj, mert csak a szexrol szolt, ami nagyon jo is volt vele. Meg kesobb nekem is lett baratom. De most megkeresett ujra. Mar egy ideje szabad, meg en is az vagyok, es nekem meg mindig bejonne a dolog. Mennyire gaz ez nekem, hogy ugymond hanyagoltak, de en meg mindig folytatnam..Az agyam persze azt mondja, hogy ha belemennek, semmi onbecsulesem, vagy tartasom nem lenne. De szivem szerint meg folytatnam a kellemes esteket:)
2010. jún. 22. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Van amikor az agyadra kell hallgatni, akármennyire is nehéz.
2010. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elöttem szóló jól mondta
2010. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!