Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az érzés minek mondható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés minek mondható? Elmúlik vagy már így marad?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal koromban volt egy fiú, ő volt az első barátom, semmi extrém nem történt, szokásos gyerekkapcsolat, első csók, kézfogás, stb. Majdnem két hónapig voltunk együtt, egy kis butaságon mentünk szét. Ő utána még évekig mindenkinek azt mondta, hogy szeret engem, szerelmes belém. Pár éve meg kellett szakítani a kapcsolatot, letiltottam mindenhol, mert a párommal volt egy vita miatta, illetve vele. Azóta nem igazán beszéltünk, találkozni is akkor találkoztunk ha véletlen egyszerre voltunk egy helyen. Így történt ez egy hete is, összefutottunk egy bárban, pár szót váltottunk csak, megdicsért, hogy jól nézek ki stb. Nézett is egy ideig, de nem ült oda hozzám és a társasághoz. Azóta viszont nagyon fura érzésem van, sokszor eszembe jut, illetve folyamatosan jutnak eszembe dolgok még a kis kapcsolatunk idejéből, ami amúgy 7 éve volt már. Van most párom jelenleg, boldog is vagyok vele, ezért nem értem, hogy most mi ez az érzés, miért alakult ki ebben az egy hétben. Nem szoktam rá gondolni máskor. De valamiért most érdekel ő, hogy mi van vele, stb. Kicsit úgy érzem mintha megbolondultam volna. :D Páromat sosem csalnám meg senkivel! Szerintetek mi ez most, illetve hogy múlhatna el? Előre is köszönöm.
2018. szept. 24. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj, azt kihagytam, hogy a szakítás után még 2 évig egy társaságba jártunk, egészen addig ameddig lett a vita...
2018. szept. 24. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
elmeorvos látott már?
2018. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Gondolataid középpontjába került, föleg mert valahol tudat alatt tetszett, hogy még mindig bejösz neki.

Ha hagyod, hogy ott motiszkáljon a fejedben, akkor szélsebesen bele fogsz zúgni.

Ha megtanulod kisöpörni onnan a gondolatát akkor folytatódhat az életed a megszokott mederben.

2018. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elme játéka. Kell, mert nem teljesedett ki anno a kapcsolatotok. Döntened kell, felrúgod a kapcsolatodat egy fellángolás miatt, vagy nem adsz teret ennek az érzelmi kilengésnek.
2018. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!