Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom megakarja verni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megakarja verni az exemet mert zaklat engem. Már egyszer neki ment. Én nem akarom hogy emiatt majd baja legyen a barátomnak. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 12:06
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Amennyiben komoly szinten zaklat, akkor jelentsd fel.
2018. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Agressziv kis pöts a jelenlegi baratod. A régi is. Hiába, választani tudni kell.
2018. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Otthagynám mindegyiket, és feljelenteném, aki még egyszer felkeres. De ez én vagyok. Te meg hisztizel és nézed, ahogy primitív emberek ütik egymást a seggedért.
2018. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért zaklat? Csak nem azért, mert tartozol neki egy csomó pénzzel, amit kölcsönkértél tőle?


Ha így van, akkor jogosan "zaklat", és ha papír is van róla ne pattogjatok, mert a bírósági, ügyvédi költségek igen magasak ;)

2018. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező: Primitívek vagytok mindannannyian....... Az exed is, a barátod és te is hogy ilyen bunkókkal kavarsz.
2018. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a problémákat agresszíven oldja meg akkor abban biztos lehetsz hogy ha veled lesz baja az se lesz másként.
2018. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én félek az exemtől és ő ezt tudja. Meg mindig rossz kedvem van miatta és már ebből elege van. Ő már próbált vele beszélni normálisan de nem értette meg és azért akarja megverni.
2018. szept. 29. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt kellene szerintem is elsősorban: Miért mindig egy agresszív embert választasz párodnak?
2023. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mostani párodtól pedig nem félsz? Ha esetleg nem a válaszod: a helyes válasz akkor az, hogy még nem.
2023. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!