Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van akinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van akinél kizáró ok, ha egy nő biszexuális?

Figyelt kérdés
Azért választottam ezt a kategóriát, mert párkapcsolati szempontból vagyok rá kíváncsi.

2018. szept. 29. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nálam ez inkább előnynek számít.

F

2018. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hozza a barátnőjét is? :)
2018. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehetne csak egyszer mellőzni a hármas gondolatát? :)))
2018. szept. 29. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Amikor férfival vagy kapcsolatban akkor is van barátnőd akivel szexelsz?
2018. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Kétféle szempontot kell figyelembe venni,ha nincs tervben a gyerek gondolota és egy erős komoly családkép akkor nem gond,jólérzitek magatok együtt te is a barátnőddel meg a férfifel is aztán ennyi,viszont ha gyerek és rendes családszempontból nézem a dolgot akkor igen kizáró ok ha továbbra is szeretnél lányokkal kalandozni!
2018. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem érdekelne...akár van édeshármas, akár nincs.

Ha ennyire igénye van arra, hogy nővel csinálja, csak tessék.

2018. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
0%

Dehogy kizáró ok, inkább előnyös :)


Megengedném neki, hogy barátnőket tartson, főleg, ha én is lefekhetek velük, független attól, hogy ő ott van, vagy nincs.


Bárcsak az asszony is biszex lenne! :)

2018. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy miért feltételezi mindenki, hogy pluszban barátnőket tart. Nekem se nem pozitívum, se nem negatívum. Szeressen engem (és én is őt), az hogy feküdt már le lánnyal nem érdekel (hisz én is csináltam már olyat :D)
2018. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!