Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes igy kapcsolatot kezdenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes igy kapcsolatot kezdenem?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon nagy szerelmem, szerintem a nagy o olyan szempontbol, hogy a mai napig ugy gondolom, nem fogok igy szeretni senkit, nem lesz massal ilyen eros a kemia, pedig mar tobb ev eltelt. Azota nem is kezdtem kapcsolatot, feleslegesnek tartottam, mindenkit hozza hasonlitottam. Most van egy ferfi, aki egy kesz uriember, hasonloak vagyunk, tetdzik is, vonzalom is van. Nagyon figyelmes, torodik velem, ami nagyon jol esik, szeretek vele lenni. Viszont a mai naljg sokat gondolok a masikra, megkerdojelezem, hogy ezzel a ferfival lehet-e majd olyan jo. Ha szerelmes zenet hallok a radioban, egybol a regi jut eszembe, neha hianyzik is. Multkor megtudtam, hogy uj kapcsolata van, a padlora kuldott nagyon, sirtam is. Van igy ertelme ezzel az ujjal kapcsolatba kezdeni? Tudom, hogy ennel jobban nem fogok tudni tullepni rajta, az emult idoben rengeteg uj ferfit ismertem meg munkahely, hobbi, baratok altal, soknak tetszettem, volt olyan, aki nekem is, de nem tudta egyik sem uberelni... illetve mar 2,5 ev eltelt :/ Koszonom!

25N


2018. szept. 29. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
neked pont az kell, hogy egy másik pasas meghúzzon rendesen és akkor majd nem fog a régi hiányozni
2018. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engedj a másik férfinek, fogadd el a szerelmét írántad, mert egy ember életében max. 1x vagy nagyon ritka esetben 2x van szerelem. A többi vonzalom. És ha egy kapcsolatban jobban szeretnek, az sokkal jobb mint ha fordítva van. Jobb esélyed van egy sokkal nyugalmasabb kapcsolatra..
2018. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2+ Tudatosan, akarattal zárd a gondolataidat az exed felé, és kerüld azokat a helyeket, zenéket és dolgokat amik rá emlékeztetnek. Engedd hogy szeressenek...idővel könnyebb lesz..
2018. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elso: szexualis eletemmel nincs gond, egeszseges nokent vannak igenyeim, van is egy srac, akivel baratsag extrakban voltunk/vagyunk, es hiaba vele a legjobb a szex, nyilvan hianyzik belole az, ami a nagy szerelemmel megvolt. :/ Tehat nem azt varom ettol az ujtol, hogy jol meghuzzon
2018. szept. 29. 19:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Kerulok en mindent, meg a kornyeket is, pedig 2 utcara lakik. Nem szoktam magam szandekosan kinozni, igy ilyen zeneket nem hallgatok, filmeket nem nezek, dehat tudod hogy megy ez... raadasul felig-‘eddig kozos a barati tarsasagunk, kb felevente ohatatlan, hogy veletlenul osszefussunk :/
2018. szept. 29. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a volt barátoddal.
2018. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
?
2018. szept. 29. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
kis ribi itt sír, de van neki barátság extrákkal, most meg jöhet még mellé egy kapcsolat is.
2018. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mellé... Miért ne szexelhetnék? Egészséges felnőtt ember vagyok szükségletekkel, nem fogom azért megvonni magamtól, mert éppenséggel nem tudok elfelejteni valakit...
2018. szept. 29. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Kell az a barátság extrákkal kapcsolatban is. Szerelmes nem vagy a régibe és az újba sem.
2018. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!