Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a gyűlöleten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a gyűlöleten, hogyan mutassam hogy okosabb vagyok?

Figyelt kérdés
1éve hogy szakítottunk.Elköltözött.Már rég túllenék rajta,de nem tudom milyen okból aztán visszaköltözött pár méterre tőlem egy lakásba.Sokszor összefutottunk,beszéltünk,kezdett normalizálódni a helyzet emberileg.Kezdte adagolni hogy visszajönne hozzám,stb,de tudtam hogy nincs már értelme,mert sok sérelmem van.Erre összekeveredett a volt feleségével,amit tagadott,de egyenlőre őt is talonban tartja,lehet odaköltözik.Mindeközben összeszedett egy nőt,aki most rendszeresen nála alszik,gondolom engem akar ezzel idegesíteni.Megint egy fajta gyűlölet kezd elhatalmasodni bennem,pedig már szépen lecsendesedett bennem minden.Remélem minél hamarabb elköltözik innen,de hogy viselkedjek ha összefutok itt vele hogy érezze azt hogy engem hidegen hagy ? Írt 1 pocskondiázó sms-t,írtam neki hogy felejtse el a számomat.Köszönjek neki egyáltalán ,vagy fordítsam el a fejemet mintha észre se venném ? Legutoljára összeszólalkoztunk,úgy meglökött hogy elestem,tehát még agresszív is.Örülök is hogy már nem vagyunk együtt,csak most meg nem tudom kikerülni.
2018. szept. 30. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz költözni?
2018. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak nekünk a baráti körünk (volt) azonos, meg a törzshelyünk, plusz mi még szakítás után néhányszor összekavartunk. Sajnos nem volt a legjobb ötlet.

Engem annyira eltelített az iránta érzett gyűlölet (engem is ellökött, kavarta a szart a hátam mögött, hazudott), hogy most már emberszámba se tudom venni. Anyagilag is kiszúrt velem, így pedig könnyű úgy viselkedni, mintha nem is létezne, már ha nagy ritkán összefutunk azóta.

2018. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most már nem is gyűlölöm amúgy, nem érzek nagyon iránta semmit, inkább csak megvetést és szánalmat.
2018. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék,jól érzem/éreztem eddig magam.Azt várom mikor lép le innen..:s
2018. szept. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!