Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudat lenne?

Figyelt kérdés
Megismertem egy tőlem 6 évvel idősebb feleséget 1,5 éve. Három hónapig találkozgattunk. Beleszerettem elmondtam és eltűnt. Azután előkerült magyarázkodott, kifogásokat keresett. Utána olvastam a leveleit, másokkal találkozgatott, megmondtam neki. Nem haragudott látszólag. Párszor összevesztünk, ezen. Persze továbbra is kamuzott h persze majd fogunk még találkozni és hülye naiv hittem. Aztán most elegem lett a hazugságaiból. Most pénteken köptem a férjnek, férj anyjának, testvérének. És nem írt hogy lett volna bármi balhé, de rohadt nagy bűntudatom van. Valaki volt már így .

2018. szept. 30. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pontosan ezért nem keresett.

Elkezdtél érezni iránta és nagyon jól tudta hogy ilyenkor az ember sok hülyeségre képes és neki van mit veszítenie.

Ő csak egy szeretőt akart szexre nem egy szerelmes pasit.

És hát be is igazolódott amitől szerintem tartott.

Az se helyes amit ő csinál de amit te tettél az sem úgyhogy megértem a bűntudatod.

Szerintem hagyd őt, felejtsd el és keress magadnak egy lányt akinek te vagy az egyetlen.

2018. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mintha az olyan könnyen menne , elfelejteni valakit akiről úgy érzed hogy életed szerelme a korkülönbség és a férj ellenére.Sajnos nem így megy. A nők könnyen felejtenek és könnyen mondják hogy a szerelmem anyagi javak érdekében. Csak hogy a férfiak többsége nem ilyen.
2018. szept. 30. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem megy könnyen, de így hogy mindent borítottál sem lett a tied.

Szerintem jobban sem érzed magad ettől, te is érzed hogy olyat tettél amit nem kellett volna.

2018. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen olyat tettem ami igen aljas volt. De azt hittem ezzel le fogom tudni zárni és elfelejteni végre ha én is fájdalmat okozok neki. De csak még jobban felhevítette az érzelmeimet iránta és a bűntudatom is megjelent.
2018. szept. 30. 19:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Főleg nem könnyű úgy hogy másra nem is vágytál jobban soha életedben mint hogy újra lásd.És nem is tudod hogy fogsz-e még valaha ilyen nővel találkozni. Olyan mintha csak üresség lenne benned , az eddig érdekelt dolgok szürkévé változtak.
2018. szept. 30. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Így szerintem még azt a kicsit is elvesztetted ami eddig a tied volt.

Te jobban ismered de nem valószínű hogy keresni fog.

2018. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ezelőtt is volt néhány húzásom tudván hogy más is a képben van, de hát a féltékenység ellen nincs mit tenni.Csak abban reménykedem hogy a terhessége miatt nem válaszol, de lehet hogy a maradék bizalmát is eljátszottam.
2018. szept. 30. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te se keresd őt, szokták mondani ha igazán szereted nem bántod többet és nem akarsz neki rosszat.

Főleg hogy várandós.

Biztos piszok rossz és nehéz neked is de ez is elmúlik mint minden. :)

2018. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Éppen egy éve kaptam a párom szeretőjétől egy kitálaló üzenetet. Összevesztünk igen. Majdnem szétmentünk igen. De végül is csak azért csalt a párom, mert a nő zsarolta, elmebeteg módon.

Az egy év alatt a kapcsolatunk erősebb lett mint volt, a párom mindent megtesz azért, hogy működjön a dolog kettőnk között.

A nő azóta is valószínűleg reményvesztetten és elmebeteg módon epekedik utána, de végre leállt a zaklatásokkal, zsarolásokkal (miután tálalt egy ideig én is céltáblája voltam ennek).

Ha a hölgy szeretne téged, nem lett volna kérdés, hogy együtt marad-e a férjével. De nem szeret. Ne bántsd őt tovább, se a szeretteit. Inkább keress fel egy pszichológust.

2018. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!