Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smink nélkül vagy sminkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink nélkül vagy sminkkel tetszik nektek jobban egy lány?

Figyelt kérdés

Én mostanában semmit nem kenek az arcomra, csak hidratálom meg tisztítom, azon kívül semmi. Szebbnek látom így az arcom, de nem tudom, ez a fiúknak mennyire jön be. Nem tökéletes a bőröm, de előtte sem sminkeltem durván, szóval nem lényeges a változás. A profilképeimen is smink nélkül vagyok és jobban tetszenek, mintha agyonra ki lenne húzva a szemem.

Csak észrevettem, hogy azokat a lányokat jobban megnézik egyes fiúk, akiken egy kiló vakolat van, tisztelet a kivételnek.


2018. szept. 30. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt fogja írni, hogy smink nélkül. Ez persze nem mérvadó, mert a férfiak nem tudják megkülönböztetni a natúran sminkelt arcot a sminkeletlentől.
2018. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Elso valaszolo jol leirta. Legtobb ferfi csak hiszi, hogy meg tudja mondani, van-e egy adott non smink.
2018. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Aki smink nélkül szebb, mint vele, az rosszul sminkel. Azért van a smink, hogy szebbé tegyen.
2018. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Azért ezt így látatlanban nem igazán lehet megmondani. Ha vakolatszerű nem tetszik, de vannak nők akik nagyon dögösen néznek ki egy jól megcsinált erősebb sminkkel, főleg ha piros rúzst viselnek meg sötétebb szemfestéket. Azt viszont nem szeretem mikor az egész fejükön olyan csillogó por van. Nyilván feltűnőbb egy erősen sminkelt nő, megnézzük, más hogy mennyire tetszik aztán.


Nagyon általánosságban egy kevés smink azért a legtöbb nőt szebbé teszi. Mi is jobban néznénk ki ha a mindenféle foltokat, karikákat, hegeket lefednénk valamivel meg kiemelnénk a jobb vonásainkat. Ettől függetlenül nem lesz csúnya egy nő mert nem sminkel, nem gondolok róla kevesebbet mert látszanak bőrhibák stb. Más miatt is lehet figyelemfelkeltő egy nő, ha csak a kinézetet vesszük az öltözködés, haj, ápoltság meg az összbenyomás is számít nem csak hogy mennyi sminket hord. Nőket jobban érdekli ez az egész smink dolog mint minket.

2018. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Smink alatt a férfiak 5 tonna alapozót, vastag szemfestéket, piros rúzst értenek a legtöbben!

Ha szolidan vagy sminkelve az fel sem tűnik nekik, éppen ez a lényeg. Egyébként sokan natúrban is szépek, nem muszáj erőltetni a sok kencét. Én csak a szememet szoktam kihúzni fekete tussal.

2018. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Én nem szeretem a sminket. Alkalmakra elmegy a szemfesték és a rúzs, de amúgy úgy a legszebb az ember, ahogy megszületett.

Engem kifejezetten taszítanak azok azok a nők, akik elrejtik az összes bőrhibájukat. Nincs bennük semmi emberi, semmi természetes.

2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondják majd, hogy smink nélkül,de ez ritkán fedi a valóságot.

Én ha smink nélkül megyek dolgozni, bulizni, utcára mindig azt hallgatom, hogy " Beteg vagy"? "Nem aludtad ki magad?", gondolom mert sápadtnak vélnek vagy nem tudom :D Míg , ha felteszek egy kis bb krémet, pirosítót, szempillaspirált és ajakbalzsamot, akkor átváltanak a következőre: "Jajj de kipihent vagy", "Milyen szép vagy" és ilyenkor rendszeresen megkapom, hogy én természetesen is milyen gyönyörű vagyok...jah..természetesen...

És az le sem kell írnom, hogy ha teljes sminket teszek fel, akkor meg milyen érdeklődés van.

Szóval szerintem azt gondolják jobb a természetes szépség, de nekik az a természetes hogy tökéletes a bőrös, pirospozsgás az arcod, sötétek a pilláid, remélem érted mire célzok ;)


25/N

2018. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, értem mire célzol :D és köszi a válaszokat is.
2018. szept. 30. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek a smink jót tesz, de van, akinek nem. Az arctól függ a dolog.
2018. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

"Nem tökéletes a bőröm"

Ez pontosan mit jelent?


Ha szép arcod van, akkor nem kötelező a sink, vagy csak valami alap. Ha pl. aknés heges vagy bármi, akkor szerintem nem árt. Bár ne legyen vaklt vagy ilyesmi. Tehát lehessen látni h nem tökéletes a bőröd, mert egyszer kiderül úgy is... aki kedvel úgy is elfogadja. Aki meg nem, ne egy közös zuhany alatt derüljö ki :D


Azon meg miért csodálkozol, hogy jobban megnézik azt, aki ki van sminkelve. A nők is jobban megnéznek egy öltönyös bezselézett hajú férfit, mint azt aki bemelegítőben van kócosan.

De egyébként kérdezd meg a barátaidat h mi áll szerintük jól neked! :)

Rem tudtam kicsit segíteni

2018. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!