Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány olyan ember van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan ember van az életedben, akivel kapcsolatban azt kívánod, bár sose ismerted volna meg? Kik ők?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Mindenkitől tanultam valakit az életben. Attól is, aki bántott.
2018. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valamit
2018. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van pár.
2018. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm. 10 évig ismertem. 5 évig egy szobában laktunk. Kiálltam érte a suliban amikor kipécézték, elêrtem, hogy befogadja az osztályunk. Sokszor aludt nálam otthon vagy én náluk. Azt hittem vége a sulinak és kapcsolatban maradunk... hát nem. Ha nem kerestem akkor ő magától soha nem keresett.

Fájdalmas volt ezzel szembesülni, és még most is rosszul érint. Mai napig megkérdezem magamtól, vajon tényleg ennyire rossz ember vagyok? Vagy jelentéktelen?

2018. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 exem, volt legjobb barátnőim 1-2 pasi haverom.
2018. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 ex de kicsit felemas mert ő a gyerekeim apja...
2018. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az exem, és a volt legjobb barátnőm, aki évekig színlelte azt, hogy barátnők vagyunk, ott vágott át, ahol tudott, és minden pasit elmart előlem.
2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a szüleim át mindenki.Több szereplős egyenlet ez persze, úgy gondolom, hogy talán jobb soruk lett volna.
2018. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Meg persze nekem is, ne legyek álszent.

De ha szembejön mások élete akkor azt gondolom, lehetett volna rosszabb is.

2018. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!