Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavarna, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavarna, hogy a barátomat néha megkérdezik más lányok, hogy együtt vagyunk-e még?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus vagyok, és rosszul esnek ezek, mikor a barátomhoz odamennek, és elkezdik kérdezgetni ilyenről. Sőt, amikor szakítottunk épp, akkor is kérdezgették, hogy mi volt, miért szakítottunk.. Nem értem, hogy miért érdekli őket ez ennyire, ugyanis közülük egyik lány se a barátnőm, és nem értem mire ez a nagy érdeklődés. Sőt, még a páromnak se barátnői. Én sem megyek oda egy ismerősömhöz kérdezgetni, hogy na mi van xy-nal? Persze én tudom az okát, hogy egy fiú tőlem miért kérdezgeti, hogy na együtt vagyunk-e még (régebben szeretett volna velem kapcsolatot) , de a pasim nem tud arra válaszolni, hogy ezek miért kérdezgetik őt... Hogyan kezeljem a helyzetet? Lehet, hogy másoknak hülyeség, de betegesen féltékeny vagyok minden miatt, és alacsony az önbizalmam is. Rettenesen zavarnak ezek a lányok. Mit tegyek velük? 18/L
2018. okt. 16. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én szoktam néha ilyeneket kérdezgetni emberektöl,azért mert kb semmi más beszédtéma nem jut eszembe,vagy nem is nagyon tudok más infót az illetöröl. Egy fokkal jobb,mint a kínos csend. Ne legyél féltékeny,senki se akkora nagy fönyeremény azért.
2018. okt. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony önbizalmaddal kezdj foglalkozni, a többi jön magától.
2018. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik kérdésnél meg az volt a lány baja, hogy a pasijára miért nem hajtanak nők amikor ő nincs ott...
2018. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak színtiszta féltékeny hiszti, semmi más, normális ember nem vergődik ilyesmin, ez csak egy kérdés. Ha pontosan tudod, hogy van egy ilyen undorító jellemhibád, akkor miért nem kezdesz vele valamit? Foglalkozz az önbizalmaddal, mielőtt tönkreteszed az összes emberi kapcsolatod ezzel a gusztustalan féltékenykedéssel, senki nem fogja ezt örökké eltűrni.
2018. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig is népszerűtlen lány voltam, nem igazán ugrottak értem a pasik. Az sem segített az önbizalmamat növelni, hogy megcsaltak egy olyan lánnyal, akiért minden fiú oda volt. Szóval ez egy jó ideig belém ültette a féltékenységet.

Hogyan kell egyáltalán kezelni az alacsony önbizalmat?

2018. okt. 17. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!