Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom szakított a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom szakított a barátai miatt legfőképpen akkor szeritnetek van még esély, hogy újra akarná kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijöttünk és együtt akartuk mindketten a jövőt.Ő azt mondta szerelmes belém és még soha nem volt így senkivel, én is nagyon szeretem őt.Nem veszekedtünk semmin, csak sajnos én vissza húzodó vagyok és nem tudtam be illeszkedni a barátai körébe, próbáltam de nem beszéltek hozzám semmit, mindig be szóltak, mert jobb anyagi helyzetben vagyunk és szerintem úgy érezték lenézem őket, eprsze erről SZÓ SINCS.

A párom sem gazdag de engem egyáltalán nem érdekel, mert nagyon szeretem őt és nem tudom elfelejteni.



Mégis hirtelen megváltozott, miután össze vesztünk, a barátai miatt, hogy nem éreztem jól magam mikor velük voltam tegnap és haza akartam jönni.

Nagyon megharagudott rám és azt mondta, hogy átgondolta az egészet, úgy érzi mások vagyunk nem illünk össze, és később jobb lesz, fogjam fel, hogy ez egy lecke volt stb.



Azt mondta neki is szar, de jobb lesz idővel.Fogadjam el a döntését.



Természetesen azt mondtam megértem elfogadom, még írta beszélünk is és hát próbáltam kérni még egy esélyt de nem adott...



Annnyira reménykedem, hogy idővel belátja nincs igaza hiszen nagyon is jól eggyeztünk, a barátai miatt szét menni nem tartom fernek..(fél évig voltunk együtt, 22 évesek vagyunk)..



2018. okt. 16. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A haverok fontosabbak. Örülj, hogy megszabadultál tőle, ne alázd magad tovàbb.
2018. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben inkább örülnék, hogy megszabadultam tőle, ez a srác egy igazi gyökér.
2018. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, hogy ilyen sok kérdés van amikor a baráti társaság utál ki valakit. Mi a baráti körben mindig befogadóak vagyunk ha új személy jelenik meg, még sose utáltunk ki senkit magunk közül. Ki tudja, lehet hogy mégis te jártál jól?
2018. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő azt nem így látta sajnos de a barátai tényleg nem szerettek engem és nem csak be beszélem magamnak. De meg se próbáltak megismerni vagy nem szóltak semmit vagy megjegyzéseket tettek viccnek szánva.


Ők sajnos elkönyveltek engem egy beképzelt fruskának, és nem is akartak azon változtatni.


A párom nem ilyen mint ők és biztos, hogy megbántottam én is őt csak nem mondja, de én mondtam neki picit másabb vagyok nem nyílok meg könnyen idő kell stb...



Olyan rossz érzés, tehetetlen vagyok és sírok folyton----

2018. okt. 16. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

chh... én se kedvelem pasim haverjait... vagyis kedvelem én őket csak nem tudunk beszélgetni, mert kb senki se beszél hozzám és a pasimat kérdezik hogy miért ülök egyedül, ahelyett hogy ők jönnének oda hozzám, na mindegy...

lényeg az hogy nem kell hogy világi nagy haverok legyetek a barátaival, aki ezért szakít az egy gyerekes idióta.

nekem is meg vannak a haverjaim, neki is, és tök jól el vagyunk így

2018. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan ezt mondta, csak, hogy két külömböző személyiség vagyunk és sajnálja most jött rá, stb stb..


De az összeveszés után(ami a barátai miatt volt, hogy én már sírtam olyan rosszul éreztem magam) mondta ezeket, és més gondjaink nem voltak..



Mindig mondta, hogy nem fog elhagyni és jó velem, szeret és nem akar mást.Külföldön dolgozik, várok rá és akkor is én vagyok a hibás.


Pedig én hajlamos lennék változtatni bármit is rontottam el, mert nem vagyok én sem szent de ha valakit szeretsz megoldod a gondokat, szerintem legalábbis....

2018. okt. 16. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is biztatlak: találni fogsz különb embert ennél a fickónál.


Először is: madarat tolláról, embert barátjáról! Milyen emberekkel barátkozik a (volt) párod? Olyanokkal, akik az új embert nem próbálják megismerni, hamar berakják egy skatulyába, és ha olyan skatulyába rakták, akkor utálják.

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a barátod feladata lett volna bevonni téged a társalgásba (hisz ő a kapocs közted és a barátai között), és ha beszólnak neked (és szerinte is igazságtalanul szólnak be), akkor a minimum minimuma, hogy megvéd téged előttük. Megtette-e ezt bármikor is? Utólag kettesben szóba kerültek-e a beszólogatások? Ilyenkor kinek adott igazat?


Más részről pedig: ha igazán veled akart volna lenni, akkor a barátai ellenében is téged választott volna. Sajnálom, de itt csak te voltál szerelmes, ő beléd aligha.


Harmadszor: Nem kötelező neked és párod barátainak kedvelnetek egymást. Legföljebb párod ritkán vigyen magával, ha barátaihoz megy. Persze akkor egyensúlyt kell tartani a veled és velük töltött programok között. Sok kapcsolat hosszabb távon is elbírja ezt, ha a pár mindkét tagja kellően toleráns és kompromisszumkész.


Szerintem ne küzdj ezért a férfiért. Most érthető, ha szomorú vagy, de ha ezen túljutsz, járj nyitott szemmel, hátha másnak is megakad rajtad a szeme.

2018. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A volt párom szerint túl reagáltam nem tudtuk megbeszélni sajnos...


Ő már eldöntötte, hogy szerinte nem találunk és sajnálja most jött rá..

Sajnos tényleg hiába kértem adjon akkor egy esélyt, változtatok én is bármi, ő azt mondta csak kínzás lenne előbb utóbb így lenne, és sajnálja ha bele rángatott egy olyan dologba(baráti kör inkább) ami nekem nem jó...

2018. okt. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!