Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy próbálnátok kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálnátok kapcsolatba kerülni valakivel, aki nektek nagyon tetszik, de neki valószínűleg tudomása sincs a létezésetekről?

Figyelt kérdés
Én diákként dolgozom egy cégnél már 4 hónapja, de őt a múlt héten láttam először, mert egyáltalán nem egy osztályunk vagyunk, csak épp el kellett hoznom tőlük valamit, de ez eddig tényleg egyedi eset volt. Utána rákerestem Facebookon (a névkártyája ki volt téve az asztalára), hátha látom, hogy van-e barátja, de csak pár képet látok róla, mivel nem vagyok ismerőse. Azokon viszont nincs pasi. Nagyon tetszik nekem, hogy férkőzhetnék a közelébe?
2018. okt. 16. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Legközelebb arra jár kérj tőle iránymutatást.
2018. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy.

Mit akarsz attól, akinek te nem tetszel? Te örülnél neki, ha egy neked nem tetsző nő zaklatna? Nem hiszem.

Ha tetszenél neki, akkor látnád a jeleit.

2018. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen zaklatásról beszélsz? Beszélgetésbe szeretnék elegyedni vele, ez mióta meríti ki a zaklatás fogalmát? Másfél mondatot beszéltünk, amíg ott voltam, odaadta amiért mentem és ennyi. Ebből mégis hogy lehetett volna leszűrni, hogy tetszem-e neki vagy sem?
2018. okt. 16. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Akkor meg mi a kérdés?

Menj oda és hívd el randizni.

2018. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először jelöld be Fb-on.
2018. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!