Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy írogat a haverja?

Figyelt kérdés

Tegnap este írt és látszólag nem baráti szándékai vannak.

Hanyagoljam én vagy tegyek róla említést a barátomnak is?


2018. okt. 16. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet h a párod kérte h teszteljen..
2018. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj a pasidnak.
2018. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én első körben megmondanám a havernak, hogy nem vagyok vevő a beszélgetésre, úgyhogy legyen kedves békén hagyni. Ha pedig ennek ellenére megint elkezd írkálni, akkor megmutatnám a páromnak az üzenetét, csak hogy képben legyen, milyen haverjai vannak..
2018. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz. A párod elvileg az az ember, akivel az életed legtöbb mozzanatát megosztod. Miért ne osztanád meg ezt is, mi okod lenne titkolózni? Nem a te felelősséged, hogy mi van a háttérben, ne foglalkozz vele, maradj egyenes és őszinte.
2018. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Te küld el olyan messze az illetőt amilyen messze tudod. Én egy szót nem szólnék a helyedbe, de nagyon keményen elküldeném az illetőt, oda ahová való..
2018. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szólj a havernak, aztán ha nem áll le, akkor mondd el a párodnak.
2018. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szólnék senkinek semmit. Letiltanám a havert és kész. Ha rákérdez a párom, miért tiltottam le a havert, akkor elmondanám az okát. De én nem keltenék felesleges feszültséget.
2018. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, az ilyen nem haver...
2018. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!