Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy alap dolgokat extra jó tulajdonságként kéne értékelni?

Figyelt kérdés
Kedves, udvarias, nem szokott verekedni (!), hűséges(!!), megbízható (!!) és még sorolhatnám. Csupa olyan dolog, ami alap dolog, ha az ember párt keres és nem kellene külön kiemelni. Mégis sokan úgy viselkednek, mintha a nőknek ettől hasra kéne esni, hogy milyen főnyeremény férfiak, miközben ez kb. a belépőszint.
2018. okt. 18. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Erre most mit lehet mondani? Igazad van.
2018. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Mert van péniszünk.
2018. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Mert bár alap dolognak "belépőszintnek" kellene lennie, nem az a jellemző a férfiakra, hogy hűségesek, megbízhatóak, stb.

Így aminek alapvető tulajdonságnak kellene lenni, sajnos manapság már extrának számít.

2018. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

Ne is haragudj, de tévedsz. A mai világban, amikor mindenki mindenkivel félrekúr és hazudozik össze-vissza, igenis kiemelkedő, ha egy ember, legyen férfi vagy nő, őszinte és megbízható, hűséges. Akár férfi, akár nő az illető, az ilyen nem terem meg mindegyik bokorban. Jobban át kéne talán értékelned a dolgokat. Nálam ezek például értékes tulajdonságnak számítanak egy nőben és nem az fog érdekelni, hogy mennyi pénze van, milyen pozícióban dolgozik vagy milyen végzettsége van. Ellenben ha emberileg nulla, akkor labdába sem rúghat.


Másrészt meg ne is haragudj, de egy ismerkedés nem gondolom, hogy arról kéne szóljon, hogy a férfi megpróbálja lenyűgözni a nőt, hogy az meg a kegyeibe fogadja. Épp úgy neked is illik tudni felmutatni valamit, mert ha a külsődnél megállnak a jó tulajdonságok, akkor az édes kevés lesz.

Ahogy mondani szoktam, senkinek sem udvarolok, nem esdeklek. Ha minimum nem azonos az érdeklődés, hozzá sem fogok.


Ha úgy gondolod, hogy ezek nem kiemelkedő dolgok a mai világban, akkor lehet, hogy ki kéne nyitni a szemed. Ugyanis egy piszok mocskos, hazug, gerinctelen világban élünk. Sajnos ez még csak nem is pesszimizmus, hanem a hideg valóság. Az emberi értékek olyan szinten lecsúsztak, hála a modern médiának, hogy talán sosem voltak ilyen mélyponton.

2018. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sok férfi nem extrának tekinti, csak hangsúlyozza már az elején, hogy megfogjon. Nyilván mindenki a jó tulajdonságait emeli ki. De azon belül a belsőt. Azzal mégsem nyithat, hogy "jó vagyok az ágyban és ha nem mész el, kinyallak"...
2018. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Én az ilyen bemutatkozásokat meghallgatom, majd úgy is eldől, hogy valóban az vagy csak "reklámfogás".

Ezek közül nekem a "kedves" "udvarias" az ami a legnagyobb csalódásokat szokta okozni. A legtöbben csak akkor és csak addig "kedvesek" és "udvariasak" amíg kapnak érte jutalomcsontot. Tehát egy olyan skillként kezelik, amit addig adnak meg, amíg megtapsolják érte. Pedig ennek pont arról kéne szólnia, hogy az alap természetük része nem pedig egy viselkedési norma. Kinyítja az ajtót a csinos nő előt hátha az észreveszi, hogy ő aztán a férfiak alfája... de ugyanez a férfi már nem nyitná ki az ajtót egy idős néni előtt vagy nem engedné előre, mert tőle semmi nem kell.

Ez az igazán undorító!

Én aklor is előre engedem tömegközlekedésen az idősebbet, ha beszól nekem. Nem várok jutalmat, elismerést. Ahogy férfiakat is magam elé engedek amikor lát, hogy előbb itt volt mint én.

Ezért fenmtartással kezelem az ilyen "reklámfogásokat", mert volt párom akinél tényleg arra figyeltem fel, hogy egy busszal jártunk és átadta a helyét az idősnek, lesegítette a buszról, később pedig én közeledtem felé, majd jártunk. De ő sosem mondta soha magáról hogy "kedves" lenne vagy "udvarias", mert neki természetes volt, hogy az idősekkel tekintettel vagyunk, a nőknek kinyitjuk az ajtót...stb.

2018. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
3. Minden férfit ismersz?
2018. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
Ez minden embernek jól esik, nem kell ezekkel spórolni, még akkor sem, ha vadkapitalista, elvadult eszméket tol belénk a média
2018. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

"Ha úgy gondolod, hogy ezek nem kiemelkedő dolgok a mai világban, akkor lehet, hogy ki kéne nyitni a szemed"


A vilag mindig is hasonlo volt. Az a te dolgod, hogy kikkel veszed magad korul.

Csak teged minosit.

2018. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%
Ezekkel a tulajdonságokkal mi kihalóban lévő ferfirétegrt képviselünk.Ez nem marketing hanem tény.
2018. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!