Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves lány és egy 78...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lány és egy 78 éves férfi kapcsolatának mi lehet a célja? Biztos nem hosszútávú kapcsolat vagy családalapítás.

Figyelt kérdés

Egy 19 éves diáklány és egy 78 éves egyetemi professzor kapcsolatáról van szó. A csajt ismerem, kicsit fura csaj alapból, de külsőre kifejezetten vonzó. Nem egy ilyen bombázó, de egy ilyen kis mosolygós filigrán szépség. Megkérdeztem tőle egyet-s-mást, pl. mi fogott meg benne meg stb. és azt mondta, hogy nem tudja meg azt is elmondta, hogy amúgy még szeretkezni is szoktak a maguk módján, bár ez egyáltalán nem tartozik rám. És valóban ez már nem az első eset amit hallok, az egyetemi professzorok azoknak a kor az mintha nem számítana, tehát ezt nem tudom hova tenni. Az ilyen idős egyetemi professzorok 30-60 évvel fiatalabb nőkkel vannak, mindenféle olyan dolog nélkül ami ez indokolná a közhiedelemben. Pl. nem gazdagok, ez a prof is egy panelban lakik speciel, tudom is hogy hol, semmi extra, sima pesti panel. Ez itt nem Amerika, hogy rohadt gazdag aki egyetemen tanít, nem, itt nyomatják nekik a magyar közalkalmazotti béreket alapvetően, ami 3 évente emelkedik ugyan a bértábla alapján de, hogy is mondjam, egy kezdő IT fejlesztő is jobban keres a versenyszférában, szóval értitek.

Tehát nem marad semmi más, mint a férfi személyisége, ami vonzza a nőket. Mivel értelem szerűen ennyi idősen már nem egy Adonisz és nem egy görög isten az ágyban sem. Miért van ez, hogy a nőknek mindig valami extrém pasi kell? Ez azért van, mert annyi hétköznapi, átlagos pasi nyomul manapság egy fiatal nőre, hogy egyszerűen unalmassá és sablonossá válnak a hétköznapi pasik, ezért keres egy nő akármilyen módon extrémebbet, pl. külföldit vagy valami ilyesmit, hogy professzor és a nagyapja lehetne. Szerintem már lassan egy UFO is vonzóbb a nőknek mint egy tucatférfi a saját korosztályukból. Mi lehet a nők célja ezzel, hogy ilyen kapcsolatokba mennek bele, ami úgyse lesz hosszútávon komoly? Miért pazarolják a legszebb, legértékesebb fiatal éveiket ilyen butaságokra?


2018. okt. 19. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen. A fiatal nok a 80 kozeli papakra hajtanak. 😂😂


Nem az elso eset, amit hallasz. Es hanyadik, amit kitalalsz?

2018. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sokan ki vannak éhezve a szeretetre, szerelemre, és ha már valaki egy kicsit szebben néz rájuk, felemeli az önbizalmukat valamivel, stb., akkor már össze akarnak vele jönni, akkor is, ha UFO az illető. Meg azért ott van a nagy tudás, intelligencia, az is meg tud fogni valakit.
2018. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

A 19 éves lány célja, hogy megszerezze a férfi vagyonát miután meghal.


A 78 éves férfi célja, hogy jól érezze magát hátralévő éveiben.


Mindenki megkapja, amit akar.

2018. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Abszolút nem vonzódom a nagyapám korú férfiakhoz, még csak az apám korúakhoz sem, de ha muszáj lenne választani egy hetvenes professzor között és egy korombeli (20-25 közötti) "átlag pasi" között, akkor inkább választanám a professzort (szerencsére a valóságban senki nem kényszerít arra, hogy válasszak, így inkább egyedül vagyok). Nyilván személyiségtől, szakterülettől, stbtől függ, de valószínű, hogy egy professzor értelmes, művelt ember, sokat járt a világban, szóval sokoldalú, nem odáig terjednek az ismeretei és a beszédtémái, hogy mi volt tegnap a barátok köztben/x faktorban, hogy milyen részeg volt a Karcsi múlt héten a buliban vagy hogy a szomszéd Mari már megint terhes. Valószínű, hogy ő nem gondolná, hogy egy utolsó, hulladék lúzer vagyok, amiért nem vergődöm részegen egy diszkóban minden hétvégén, amiért még nem dugattam szét magam a fél várossal "kiélem magam" címszóval és nem tartana unalmasnak amiatt, hogy nem ismerek instagram celebeket és egyéb sztárokat, nem töltögetek fel magamról szelfiket és nem fotózom le a kajám minden étkezés előtt. Jobban érezném magam egy olyan férfi mellett, aki nem jár el a haverjaival bulizni és nem kell attól félnem, hogy gondol egyet és lelép, mert eszébe jutott, hogy még szeretné kiélni magát és megdugni a szomszéd Marit is. Egy feltehetőleg művelt, idősebb ember már túl van azon a koron, amikor felszínesen, a környezetének projektálva él, kényszeresen igyekszik azt mutatni magáról, hogy mekkora faxagyerek és nem úgy viselkedik, mint egy idióta tini.


Az oltogatásokat megelőzve nem, nem gerjedek az öregekre, nem lenne soha ennyivel idősebb párom, de azért vannak előnyei egy ilyen férfinak egy "átlag" pasival szemben. Tudom, hogy nem minden korombeli pasi viselkedik úgy, mint egy félalkoholista tini, nem is ezt állítottam, de szerintem az "átlag", azaz a többség pontosan így viselkedik ebben a korban, aki nem, az már ritkaság számba megy.

2018. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a 20-25 éves ismerőseis xfaktort néznek meg móúnika showt, nem jelenti azt, hogy mindannyian ilyenek vagyunk.. de tudod mit? Szopkodd a kis öreg szottyatt golyóit ha neked inkább ahoz van gusztusod :D ostoba
2018. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3-as Milyen vagyonát megszerezni? Nyilván nem házasok, de még ha házasok is lennének, akkor is csak a házasság alatt megszerzett vagyon lenne közös.
2018. okt. 19. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy a 20-25 éves ismerőseis xfaktort néznek meg móúnika showt, nem jelenti azt, hogy mindannyian ilyenek vagyunk.."


"Tudom, hogy nem minden korombeli pasi viselkedik úgy, mint egy félalkoholista tini..."

Gratulálok, az értő olvasási szinted egy 8 éves gyerekét sem éri el.

2018. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a vénember ügyesen el tudja érni, hogy a lány különlegesnek, meg intellektuálisan érettebbnek érezze magát, ami rohadt nagy kampó, pláne, ha a lány egy kicsit lökött is. A professzor ki tudja használni a pozícióját (nevezetesen hogy egész életét kamasz/fiatal felnőtt lányok között tölti) és megkapja tőlük, amit akar. Nem; nem mélyen szántó beszélgetéseket, meg őszinte, lelkitársi szerelmet, amit korabeli nőktől ezerszer inkább megkaphatna, hanem azt, hogy a fiatal lányok váltsák egymást a farkán.

Szomorú, de ez van, a lány majd megtanulja a leckét a nehezebbik úton...

2018. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Aberrált, beteg fohász mindkettő. Ennyi a diagnózis.
2018. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!