Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy véget ér a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy véget ér a szerelem, még lehet igazi, szerintetek ez a mondás igaz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki, hogy értelemezi

2018. okt. 19. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen.
2018. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze.
2018. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen.

Az őszinte és mély érzések nem örökké tartó érzéseket jelentenek.

2018. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy igaz.

Egy idő után a szerelem, rózsaszín köd, elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2018. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen lehet.
2018. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
De még mennyire. Mind végetérünk.
2018. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Attól, hogy a kedvenc ételemből emésztési melléktermék lesz, az még igazi étel volt, mikor elkezdtem enni. Amíg tartott, addig pedig jó volt.
2018. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És szakítás után?
2018. okt. 19. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem. Az igazi szerelem végtelen.:) Lehet lepontozni, de szerintem ha szakítàs volt akkor soha nem volt igazi. Persze mindenki màsképp gondolja...

Szerintem az igazi az, akivel egymàst szeretve leélem az életem. ( egyikünk halàlàig)

. Ha pl ez a személy (aki nekem màr megvan), ne adj isten meghalna, én màr nem is akarnék kapcsolatot. A bokàjàig se érne fel senki...nincs még egy olyan ember akivel ennyire passzolunk egymàshoz. Èn nem is tudnék màr màst szeretni.

2018. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem végtelen, de független attól, hogy együtt vagytok-e vagy nem. Ha meg akarod kötni azt, aki menni akar, vagy azt, akinek mennie kell, akkor nem szereted, ha elengeded ennél a pontnál, akkor igen. Létezhet olyan, hogy nem lehettek együtt, ettől a szerelem még lehet igazi, mert egyszerűen azt érzed, hogy nem tudsz másképp érezni iránta.
2018. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!