Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha nem mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha nem mondjuk ki egymásnak hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal lassan 4 éve hogy együtt vagyunk.

Kezdetekben sokszor mondtuk egymásnak, utána már egyre kevesebbszer.Kb egy éve volt egy mondhatni szakításunk, ugyanis tök sokat veszekedtünk, megromlott a kapcsolat, úgy éreztem nem foglalkozik velem annyit és nem voltam benne biztos hogy úgy szeretem e, és egy veszekedés hatására szakitottunk de azt mondta a barátom hogy egy ideje érlelődött benne(ő mondta ki). És mondta hogy nem tudja hogy szeret- azt tudtuk és egymásnak is mondtuk hogy szerelmesek nem voltunk- vagy nem tudjuk hogy az a zsibongás az elején egymás iránt az volt, de ott volt ez a nagyon szeretlek dolog. Én is elbizonytalanodtam mit érzek. + hogy mi van ha már csak a megszokás tart minket össze és már csak fellángolások vannak e köztünk. És aztán végül ez hamar átcsapott abba hogy megbeszéltük mert úgy éreztük nem akarjuk elveszteni egymást hogy hozzuk rendbe és mintha a barátomnál is pálfordulatot vett volna a dolog keresett rengetegszer, minden nap rám ír, velem tervezi a jövőt, és kiment egy haverjával dolgozni 4 hónapot angliába, és mikor kiment mondta hogy szeret. és akkor én is neki. De utána ezen kattogtam hogy mivel azt mondta a szakitáskor hogy nem tudja mit érez irányomba és szeretné ha ki tudná mondani hogy szeret. És megmondtam neki hogy ezen kattogok és mondta ha nem így lenne amit mondott nem lennénk itt. Mialatt kint volt sokat chateltünk videón és minden nap írt és mesélt, egész jól átvészeltük.(meg írta nagyon sokszor hogy tökre hiányzom és nem érzi azt ő sem hogy megszokásból lettünk volna együtt) És azóta hogy hazajött pár hónapja minden oké ugyanúgy programokat szervez minél többet látni akar és a törődésén érzem hogy szeret- de ott van bennem a bizonytalanság hogy mivan ha mégsem hiszen akkor a mosolyszünetkor egyikünkbe se volt mély érzelem és mondta hogy 'nem tudja hogy szeret'. És azóta hogy hazajött nem mondtuk ki egymásnak. Ő elejtett ilyeneket hogy "tudod hogy így is szeretlek", meg "smink nélkül jobban szeretlek", van két nő aki szereti az életébe(én meg az anyja), ilyen beszédekkor de így konkrétan semmi. És néha őis így néz mélyen a szemembe mintha várna valamit.. talán nekem kéne mondanom? Nem tudom de zavar ez az egész és amig nem tudom ,nem tudok boldog lenni.. hogy köteleződjek le ha mivan mégse szeret? Vagy nem tudom.. hogy beszéljek vele erről?Egyáltalán beszéljem meg ezt vele? Mert addig amig nem tudom fixre bennem is ott lapul a bizonytalanság és a félelem a jövőtől.

Ti mit tennétek a helyembe vagy mit gondoltok a helyzetről?


24L párom 25


2018. okt. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kihúznám a fejemet a seggemből, odamennék és csak így belemondanám a képébe, hogy "szeretlek".

Tényleg ilyen nehéz?

32/f

2018. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tetteiből látszik hogy szeret téged. És amúgy meg igen, állj elé és mondd hogy szereted. Ennyi :)
2018. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!