Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is várjátok már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is várjátok már, hogy legyen karácsony?

Figyelt kérdés
Én nagyon :D Megvettétek már az ajándékot a párotoknak?
2018. okt. 22. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy csomó karácsonyi sütit vennék legszívesebben és halálra enném magam.
2018. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

nem


azért nem mert képmutatás az egész..


nekem az egész év karácsony, nem csak két napon esik jól adni.. szóval ezért nem


nem akartalak lelombozni:D bocs:)

2018. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon várom :) és egy részét már megvettem, szeretek évközben beszerezni ezt-azt, amikor ránézek valamire és a másik jut róla eszembe, mert így nem kell részt vennem a december eleji kapkodásban.
2018. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem szeretem. Mindig szomorúan telik.
2018. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Évek óta nem ünneplem a karácsonyt. Ugyanolyan nap, mint akármelyik más. Semmit nem jelent számomra.
2018. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nagyon nem! Ennél a mindent látszólag ingyen a zsebedbe adó, de közben sunyin a másik zsebedből mindent elkobozó szoci Karácsonynál még a sétáló Puzsér meg a fafejű Tarlós is jobb jelölt a budapesti főpolgármesteri címre, pedig ki nem állhatom őket.


Amúgy attól, hogy a Sparban felkerültek az E betűkben bővelkedő csokimikulások, még nem fog előbb eljönni a Karácsony. Egyébként nincs párom.😎

2018. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit korai a kêrdés nem? 😀

Meg nem is idevaló teljesen

De beszállok az ünnepi hangulatba


[link]

2018. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Ugyanolyan nap mint a többi.
2018. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Munkanap.....:/

32/f

2018. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon várom már, hogy a föld még közelebb kerüljön a teljes elpusztulásához, amit az őrült vásárlási és fogyasztási mánia okoz, csak hogy nektek meglegyen a karácsonyi idill és hangulat.
2018. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!