Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik csúnyának vallják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csúnyának vallják magukat miért akarnak családot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól akik saját bevallásuk szerint csak és kizárólag az előnytelen külsejük miatt nem találnak párt. Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor miért akartok gyereket akinek tovább örökítitek a génjeiteket miközben azok nem jók. Ha emiatt vagytok sikertelenek a kapcsolatokban, boldogtalan az életben, akkor miért kényszerítenétek a leendő gyereketeket is erre az életre? Akik meg azt gondolják, hogy a nőknek még a pénz is számit, és ezért is ugyan úgy hátrányt szenvedtek, akkor megint ugyan az a kérdés, miért akarjátok, hogy a leendő gyereketek ugyanazoktól a problékáktól szenvedjen, mint ti?

2018. okt. 23. 10:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Önzőek.
2018. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem csakis kizárólag racionális, hanem emocionális lények is, akiknek szükségük van a szeretetre. Persze lehet enélkül is élni, csak nem érdemes...
2018. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De ha tudják, hogy a gyerekük is ugyanebbe a helyzetbe kerülne az nem érdekli őket? Itt most nem arról beszélek, hogy még párkapcsolatuk se legyen hanem csak a gyerek kérdés érdekel.
2018. okt. 23. 10:49
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Több okból hülyeség amit kérdezel. Attól, hogy valaki ronda, még lehetnek nagyon jó génjei. Az egy dolog, hogy ronda az arca mondjuk (relatív), de 40 évesen soha nem volt lyukas foga és 20 éve nem volt beteg, erős akár a vas. Ez szerinted nem érdemes a továbbörökítésre? Egyébként sok tulajdonság recesszíven öröklődik, sok dologban lehet, hogy nem a szülőkre, hanem mondjuk az ükszülőkre hasonlít a gyerek. Az ükszülő lehetett vonzó ember, attól, hogy a szülő nem lett az. Ez az egész dolog biológiailag sokkal bonyolultabb annál, mint amit ebben a kérdésben láttál.
2018. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Ez ugyanolyan, minthogy szegény emberek minek vállalnak gyereket. Hogy abban a nyomorban nőjenek fel? Előbb lőném magam fejbe, minthogy ne tudjam a gyerekemnek a legjobbat adni. Ez bizony önzőség és felelőtlenség. #2 ha annyira szükségük van a szeretetre, akkor inkább tartsanak háziállatot, de ne egy másik ember életét tegyék tönkre.
2018. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
#4 Azért valljuk be elég ritka, hogy ronda szülők szép gyereket csinálnak. Nem úgy kéne egy ember életét kezelni, mintha lottóznál. Babaként még lehet szép, de idővel kis eséllyel marad az.
2018. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#5: Pont ezt gondolom én is, szerintem ez teljesen érthető.
2018. okt. 23. 11:03
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok "ronda", vagy legalábbis nem tartom magamat annak, és mások se jeleztek még felém ilyesmit, de azért enyhe túlzásnak érzem, hogy úgy beszélünk egy előnytelenebb arcberendezésről, mintha az fogyatékosság lenne, vagy minimum determinálná az egyén egész életútját. (Értem, hogy a kérdés célja az, hogy az állandóan rinyálókat szembesítse a saját baromságaikkal, inkább néhány válasz a vicces.)
2018. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem fogyatekossag, viszont szerintuk emiatt csak es kizarolag az kulsejuk miatt nem talalnak part, nehez, boldogtalan az eletuk. Akkor ez nem onzoseg, hogy ennek kiakar tenni egy gyereket.
2018. okt. 23. 11:19
 10/33 A kérdező kommentje:
Es igen, ez a kerdes az itt rinyaloknak szol. Mert ha mar nekem szar eletem van a kulso adottsagaim miatt, akkor miert tennem ezt meg onszantambol, es keseritenem meg egy gyerek eletet ezzel?
2018. okt. 23. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!