Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik órát válasszam a barátomnak?

Figyelt kérdés

A barátomnak nagyon tetszenek a fa karórák, így a 23. születésnapján ezzel lepném meg, viszont kettő közül nem tudok választani.



A ti segítségeteket kérném, hogy szerintetek melyik lenne a jobb választás? :)



1. [link]



2. [link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



(UI.: Tudom, hogy az első kép minősége rosszabb, a másikhoz képest, de sajnos csak ezt találtam, ami nem katalógusfotó.)


2018. okt. 23. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Így ránézésre a második elegánsabb viselet, mint az első, én ez alapján választanék. Nyilván a barátod stílusát te ismered. :)
2018. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elso jobban tetszik. Letisztultabb.


N

2018. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az elso elegansabb 😊
2018. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második tettszik :)

F 35

2018. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Neki inkább sportosabb a stílusa, csak alkalmakkor elegáns :D

2018. okt. 23. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán a második.
2018. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy időben nekem is tetszettek a fa órák vettem is egyet "wewood kappa black" a neve de keveset hordom mert nem szeretem hordani... egyszerűn elvesztette a varázsát és nem nagyon lehet vizes.

Én azt ajánlom hogy vegyél neki egy fekete órát most nagyon divatos, egy olyat ami egy picivel márkásabb pl egy fossil machine black barna számlaposat azért az mégis rozsdamentes nem szívja magába a vizet és a számlapnak fa hatása van, örök darab.

2018. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!