Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználás ez valamelyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználás ez valamelyik fél részéről?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 21 évesek vagyunk.

Nem vagyunk kapcsolatban mert úgy nem biztos, hogy kibírnánk egymást vagy nem tudom hogy fogalmazzak.. de hétvégente találkozunk, elmegyünk együtt ide-oda. Van szex. Egy héten kétszer járok dolgozni egy helyre suli után. Nekem nincsen jogosítványom de neki van, és mikor haza kell jönnöm este bejön értem és haza visz onnan kocsival. (Ez oda és vissza is 30-30 km)

Ismerem a szüleit, mivel mind a ketten otthon èlünk még hétvégente mindig náluk vagyunk. Mikor hosszú hétvége vagy ünnep van akár több napig is náluk vagyok. Mikor elmegyünk valahova pl kajálni mindig ő fizet nekem mindent. Ajándékokat nem szoktam tőle kapni csak szülinap, névnap, karácsony. És akkor ő is kap tőlem. Nem szoktam olyan nagy dolgokra kérni de akármikor amiben tud abban szokott segíteni.

Én tulajdonképpen semmi jót nem nyújtok vagy adok neki csak annyi hogy szexelünk. De arra ugye a nőknek is szüksége van.

Akkor most én úgymond kihasználom őt vagy ez nem minősül annak?


21L



2018. okt. 23. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinte nem az, akkor nem az. Nekem mondjuk furcsa, hogy miért nem fizeted legalább a benzint. De ti tudjátok.
2018. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mi változna szerinted, ha hivatalosan is kapcsolatban lennétek?

Azért kérdezem ezt, mert szerintem ti együtt vagytok, csak még nem ismertétek ezt el egymás előtt.

ha hurcolász ide-oda kocsival, meg elvisz a szüleihez napokra, akkor ez a pasas oda van érted.

Szerintem.

2018. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy ő többet képzel ebbe bele. Ha ezzel te is tisztában vagy akkor kihasználod. Ha nem sejtetted akkor szimplán buta.
2018. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem érné meg neki rajtam kívül több lánnyal is ugyan ezt csinàlni?
2018. okt. 23. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kihasznalas, nem vagytok kapcsolatban ahogy mondod, gyakorlatilag "fizet" a szexert :)
2018. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4/4

Itt az a kérdés szereted-e ezt a pasast vagy sem.

Nem hiszem, hogy még 2-3 lány fuvarozgat rajtad kívül.

2018. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!