Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy férfiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy férfiról, ha tök véletlen találnál sok millió forint KP-t a szekrényébe?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Nála voltam és mondtam, hogy fázom. Erre azt mondta, hogy nézzek a kis szekrénybe egy pulóvert magamnak és én másik szekrénybe néztem be ahol a ruhák alatt kötegekbe állt a készpénz.


Mire gondolnátok? Törvénytelen úton szerezhette?


2018. okt. 24. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

*Mire gondolnátok? Törvénytelen úton szerezhette?


A fejedet ráteheted.


Amilyen gyorsan,és csendesen tudsz azonnal lépj le ettől az egyedtől. sose érjen útol többet.

2018. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Történt ilyen velem is, mikor házat vettem kp-ra. Csak elteszem szem elől nem ? :D

32/f

2018. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát figyelj, én 400ezret keresek nettóban havonta, ha ezt beszorzom 12-vel, az majdnem 5 milla megkeresett pénz csak egy év alatt, én ebből kb. 2-3 millát lazán félre tudok tenni. A félretett pénzem pedig ha olyan kedvemben vagyok, miért ne tarthatnám a szekrényemben?! 😎
2018. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Es a 400 meg nem is sok ...
2018. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem 2-3 millió forintról volt szó, hanem a mennyiségből ítélve legalább 20-30 millió.
2018. okt. 24. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:

3 Aha, a hülyék meg a túloldalon vannak:DD


Nem a lóvá nagysága miatt, hanem azért, mert pont a szekrénykébe tartod.


Tán ennyire nem kéne hülyére próbálni venni a nőket:DD

2018. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Csak a hülyék tartják szekrényben a pénzüket.

A még hülyébbek pedig bankban.

Az infláció miatt a pénz értéke folyamatosan csökken, így célszerű befektetni.

2018. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5 Lépj le ettől az ürgétől.
2018. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7*Az infláció miatt a pénz értéke folyamatosan csökken, így célszerű befektetni.


Aha:DD Mint a Buda Brókerbe, aha láttuk..hú de "okosak" voltak az emberek.

2018. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Aha:DD Mint a Buda Brókerbe, aha láttuk..hú de "okosak" voltak az emberek."


Miért gondolod, hogy a befektetéseknek csupán ez az egy formája létezik? Számtalan befektetési forma létezik. Nem is kell rábíznod másokra a pénzed, magad is kezelhetet akár otthonról is. Vagy pl vehetsz államkötvényeket, amik bár nem hoznak sokat, de az a kevés épp elég ahhoz, hogy a vagyonod ne veszítsen az értékéből. Vagy vehetsz aranyat is, aminek az értéke hosszútávon növekedni fog. Számtalan lehetőség van, csak élni kell velük.

2018. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!