Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti el tudtok készíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Lányok, ti el tudtok készíteni a párotoknak egy korrekt kétfogásos ebédet, vagy az a hozzáállásotok az egészhez hogy ti nem vagytok házi "cselédek"?

Figyelt kérdés

pl. zöldségleves + marhapörkölt nokedlivel

csirkemell rizzsel, hasonlók.


Normálisan fűszerezve, a húsokat úgy megsütve hogy azok ne legyenek rágósak, kemények, nyersek, stb.


2018. okt. 28. 15:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
El is tudom, el is szoktam.
2018. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%

El tudom, bár nem vagyok épp a legügyesebb a konyhában.

És te, kérdező, el tudsz készíteni?

2018. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Én főzök magamra. Egyébként sincs ki főzne rám, de szeretek is.


Viszont azt vettem észre hogy a mai nőktől egy palacsinta is sokszor nagy elvárás, annyira nem érdekli őket ez az egész.


Én nem akarok olyan feleséget akinek fogalma sincs arról mi az hogy rántás, meg nem ismeri fel a fokhagymát stb.

2018. okt. 28. 15:28
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Tegnap még nőt sem akartál és nem is vágytál barátnőre, ma meg már feleséget akarsz aki marhapörköltet főz rád.


Vannak ám igények..

2018. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Én jobban szeretem, ha együtt főzünk. Persze van, hogy külön-külön főzünk, nem egymásnak, hanem mindkettőnknek.
2018. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy el tudom készíteni.

De hacsak nem túlórázik, együtt szoktunk főzni, ez nálunk a természetes.

2018. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

Nem főzök ilyeneket, mert nem eszem ilyeneket. Nem azért fogytam le a testsúlyom felét, hogy rántáska miatt visszahízzam.


És te írod, szeretsz főzni. Én nem. Szoktam, de qrva mérges vagyok közben, hogy elveszi az időm.

2018. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudok főzni, a szüleim is kértek már receptet tőlem, de nem vagyok cseléd. A szüleim mindketten tudnak főzni, és főznek is mindketten, én ebben nőttem fel, nekem ez a természetes, és ez az alap, ha egy férfi elvárja, hogy elé tegyem az ételt, azzal nincs dolgom. Hosszú kapcsolatban előfordulhat, hogy esetleg beteg leszek, és emiatt nem fogok tudni megfőzni, akkor mit csinál a másik, ha ő nem főz?
2018. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%
El tudom készíteni, el is szoktam, amennyiben azonnal intézkedik ha pl. az autómmal probléma adódik, és férfiasan megoldja.
2018. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha főzök, akkor csak olyat vagyok hajlandó csinálni amit szeretek, és mivel elég válogatós vagyok meg még lusta is, így eléggé leszűkül ez a kör. Plusz a sulis menza és anyám nem túl sokszínű ételei miatt kb. agyfaszt kaptam már a hazai ízektől, így azokat se vagyok hajlandó megcsinálni. Meg szerintem a legegészségesebb dolog a tápanyag szerinti étkezés, ebbe meg pont nem férnek bele az ilyen rántásos akármik.
2018. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!