Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok, nők, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, nők, asszonyok! Mindenszentekkor alaposan megnézitek a férfiakat a temetőben, függetlenül attól, hogy van-e épp partneretek?

Figyelt kérdés

Akinek nincs, az el tudja képzelni, hogy valami véletlen nyomán megismerje azt, akivel többször összeakad a tekintetük?

Életkor is jöhet.



2018. nov. 1. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor pont nem a pasizás jár az ember fejében, főleg, ha párja is van...
2018. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Mindenszentekkor feltetlenul, egesz evben eszembe sem jut de a temetoben mindig ez a legelso gondolatom.
2018. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Régen igen, de tavaly igen megjártam, mert kiderült, hogy az a szimpatikus, bajszos, markáns arcú lovag valójában egy 60 éves özvegy asszony. Azóta inkább nem szemezek senkivel a sötétben, gyertya fénynél.
2018. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Ma már harmadszor megyek vissza a temetőbe es nézem meg a palikat.

Hatha találok ott szeretőt 🤣

2018. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
98%

Ettől a kérdéstől már csak egy temetőben ismerkedős kérdés lenne a morbidabb.

"Lányok/nők, mindenszentek napján ismerkednétek temetőben férfiakkal?"

Fúbazeg'! Persze, a nők pasizni járnak ki a temetőbe.

2018. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nahat. Holnap is kimegyek. Hisz mi masra valo a temeto, mint odajarjunk pasizni.
2018. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2018. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Beteg vagy kérdező. Aki esetleg pont a férje/párja miatt megy a temetőbe, biztos idegen pasikkal fog foglalkozni....
2018. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem a temetőben, de Mindenszentek Napjának közelében "kerültünk egymáshoz érzelmileg közelebb" a párommal...


Szerintem nem egyedi példát írok. Elképzelhető, hogy nagyon sokan pl. koszorúkészítés közben ismerkednek össze a párjukkal. (Tegyük fel, vidéki városokról van szó.)


Akár munka- illetve üzlettársként - de vevő és eladó is beszélgethet hosszasan egymással vásárlás közben. Miért is ne lehetnének ilyen VALÓS TÖRTÉNETEK?!

2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is összeakadt sok emberrel a tekintetem, de csak azért mert most volt az egyik hozzátartozóm sírszentelése és folyton nézelődtem hogy mikor jön már a pap.


Normál emberek nem a rokonaik/őseik sírjánál próbálnak flörtölni.

2018. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!