Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az új pénzkeresési módszeremről?

Figyelt kérdés

Soha nem hittem volna hogy ezt teszem.Megismerkedtem egy sráccal,aki felajánlotta hogy 35 ezret ad ha lefekszem vele.Belementem.Aztán más is jött,eddig 4 ember volt és alkalmanként 20-35 ezer forintot kapok.Végülis én is élvezem,ő is,nekem meg pénzem van belőle és azt veszek magamnak amit akarok.

Vélemény?

18/L


2010. jún. 25. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de eléggé drága qrva vagy!!!
2010. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a vélemény hogy egy kur*va vagy.
2010. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Téged hívnak k*rvának.

Nem értem mi itt a kérdés.

2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
:D ez nem új pénzkeresési módszer, ez már az ókorban is létezett :D amúgy ha ez jó neked... nincs ellene kifogásom , bár én nem fizetnék érted :D
2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hja, ez a mai fiatalság! Bezzeg az én időmben! Sokkal olcsóbb volt.
2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

:D Szerintem nem qrva, ha nem egy nagy kamu. :D Milyen NŐ képes már az ilyenre? :D


A (jó) szexhez érzelmek kellenek, vagy legalábbis kellő vonzalom.. én nem vonzódnék soha egy olyan pasihoz, aki pénzt ajánlana fel.. egyáltalán el sem fogadnám. :/

2010. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, gratulálok:)

18 éves korodra találtál egy jól kereső állást, vagy inkább fekvést. Nem félsz a betegségektől, vagy ennyire laza a gyomrod? Magánügy, de elgondolkodtál már azon, hogy ha egyszer eleged lesz ebből, akkor hány ember fog rád mutogatni, hogy nekem is megvolt?! És a szüleid is büszkék rád?

2010. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Addig csináld, amíg még fizetnek érte.

Vélemény? Ordas nagy rib@nc vagy.

2010. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Osztom az előzők véleményét.

Egy ribikurv@ vagy.

2010. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Remélem összeszedsz valami nyavaját,aztán elsorvadsz....
2010. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!