Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejelöltem egy tök ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelöltem egy tök ismeretlen lányt és elfogadott akkor az jelentheti, hogy bejövök neki képek alapján?

Figyelt kérdés

Alig van néhány közös ismerősünk, soha nem láttuk egymást. Más ismeretlen nem igazán szokott elfogadni, amit meg is értek.

Ennyi alapján érdemes volna megpróbálni beszélgetni vele?



2018. nov. 4. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok ember kb csak gyűjti az ismerősöket főleg lányok, kell az egoboost nekik. Kb mint insta. Ha ráírsz azzal nem vesztesz semmit max egy ismerőst, de ennyiből ne számíts sokmindenre.
2018. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Írj rá, nem veszíthetsz. Egyébként ha vannak közös ismerőseitek, lehet, hogy csak miattuk jelölt be.
2018. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem ő, én jelöltem őt.

Értem, ha egyébként nem vagyok annyira csúnya akkor sincs sok esély semmire?

2018. nov. 4. 10:58
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs veszítenivalód, de én is jelöltem már vissza úgy valakit, hogy vannak közös ismerőseink, és tudom, hogy nagyjából egy körben mozgunk (például egy munkahelyen dolgozunk), de személyesen nem találkoztunk még, vagy csak elmegyünk egymás mellett futtában, de nem szoktunk beszélgetni. Akit ennyire sem tudok hova tenni, arra általában rákérdezek.
2018. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy úgy. Hát egy próbát megér, mert tényleg szimpatikus. Valamit meg kitalálok, hogy mivel indíthatnék, amivel felkelthetem az érdeklődését.
2018. nov. 4. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nagyon ne rugaszkodj el a valóságtól. :-) Nemrég társkeresőn írt nekem valaki, aki állítólag író, és mutatott is könyveket, aztán mikor elkezdtem volna ebbe az irányba terelni a beszélgetést, mert jó témának gondoltam, egyből nem írt vissza. :-D
2018. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, messze nem biztos, hogy azt jelenti.

Néhány egyéb verzió:

- ismerősöket gyűjt

- ismerősnek tűntél neki

- nem akart megbántani, hogy te emlékszel rá, ő meg rád nem

- Nem is figyelt, képeidet sem nézte meg, csak visszaigazolt.

- Véletlen igazolt vissza.

2018. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá! Mit veszítesz? Nézz körül az adatlapján, azzal kapcsolatban kérdezz valamit, de ne tudjon rá igennel-nemmel felelni, hanem kifejtos legyen.
2018. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös ismerős, akkor lehet, hogy azt hitte, hogy valami buliban összefutottatok, vagy távolról ismeritek egymást, ezért jelölt vissza. Nem akart bunkónak tűnni, hogy te felismerted, ő meg téged nem.
2018. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy ezen meditálsz inkább cselekedj!
2018. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!