Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiatal tizenévesekről (12-13-14 évesek), akik levetkőznek webkamerán, és úgy veszik, hogy 'semmi' nem történt?

Figyelt kérdés
nagyon sok ilyen kislány ledobja a ruháit, meg csinál magával ezt-azt, amcsiban ez nem téma, ott már sokkal durvább dolgok is vannak, de most már nálunk is egyre több ilyen lány van. és mivel nem 'személyesen' történik, úgy veszik, hogy ez nem ribancság, mert csak egy webkamerának vetkőznek le. pedig szerintem ez kőkemény k*rvaság. igazam van?
2010. jún. 25. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a következő válaszolónak van igaza!
2010. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igazad van
2010. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha az én gyerekem ilyet csinálna, felakasztanám.

Amerikában a szülők meg a pénzt kergetik és nem figyelnek a gyerekre, ott azért terjedt el jobban. De ez akkor is borzasztó.

2010. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez van..
2010. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem k..vaság. Ez felelőtlen, meggondolatlan, de veszélyes játék. A szülőknek óriási a felelőssége. /Nevelés,odafigyelés stb/.
2010. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sztem ez gusztustalan...valahogy belőlük lesz a legtöbb ribi mire 17-18 évesek lesznek...vagy még előbb
2010. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes dolog.Én képtelen lennék wekamera előtt vetkőzni meg ilyenekre.A minap felvett valaki msn-re,a címe egyik ismerősöm neve volt és aazt hittem ő vett fel.Rámírt az illető és kiderült,hogy egy 28éves házas férfi vett fel és azt szerette volna,hogy maszturbáljak neki webcamon.Nem is írtam neki utána,rögtön töröltem és letiltottam.


Igazad van.De azt sem értem,hogy egy 12-13éves lánynak miért kell webcam.A szülők is gondolkodhatnának.Alapvetően a barátnőivel suliban,suli után tud beszélgetni,találkozni.Addig is friss levegőn,mozog és nem a szobában gubbaszt.

15/L

(Nekem nincs webcamom,de nem is kell.)

2010. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

13:09 lány

maximális tiszteletem neked!

2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen csajok? Hol? melyik kamerán? na mutasd csak:) a rohadt életbe, hol voltak az ilyen csajok amikor fiatalabb voltam??
2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!