Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt ha a szerelmed/exed/ vagy aki számodra fontos személy volt valamikor életedben, most ha találkoztok/összefuttok közönböséget látok a szemben, vagy átnéz rajtatok?

Figyelt kérdés
Egy szamomra nagyon fontos ember volt az eletemben , es nem tudom feldolgozni hogy már semmilyen mondon nem az e, sajnos "csunya" módon váltunk el, nem meg bocsatható dolgott tett, nem javítható...de nem tudom elengedni mert szamomra kedves es fontos ember lesz az emlekeimben, de Ő neki én már egy "senki" vagyok. :(

2018. nov. 5. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért ignorálom az exem, mert baromira nem vagyok túl rajta és rosst érzés lenne beszélni vele. Valószínűleg eljátszanám a minden oket ha hozzamszolna de után a ki lennék bukva.
2018. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kulcs a múlt idő. Mivel egykor volt fontos, nem jelenleg, már csak egy idegen számomra. Nem érintene meg, ha átnéznénk egymáson, örülnék is neki.
2018. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mivel nálunk a kapcsolat utolsó 2 évében már ez volt a jellemző, válás után sem lenne benne semmi meglepő. Én már a kapcsolat alatt feldolgoztam, pl. olyan módon hogy lezártam magamban, amit abból vettem észre, hogy beleszerettem másba.
2018. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt hogy fogadjam el, dolgozzam fel hogy már nem akar az életében, tudni semmilyen formában?
2018. nov. 9. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!