Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, mit jelent ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, mit jelent ez egy férfi tollából? "Én szeretek értelmes nőkkel beszélgetni mindenről? "

Figyelt kérdés
Számomra azt, hogy minél több nőt szeretne befűzögetni ilyen-olyan tevékenységre, ami nem is feltétlen szex csak ilyen legyen mindig valaki vonalvégen kapcsolatok, de semmi elköteleződés. Jól érzem?
2018. nov. 7. 19:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Agresszív nők a nők ellen, szép dolog mondhatom!

Ez sem volt soha szimpatikus, ilyenkor miért gondolod kedves nő, hogy te más vagy mint mások :D

2018. nov. 7. 19:59
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Intelligens, kommunikatív, tanult, művelt nőket szereti. Hogy sikerült megszülni az alkérdési teóriát? 😂
2018. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

Mert egyes ostoba libákhoz nem lehet másképpen szólni, csak így.

Értelmezzem helyetted ezt az első osztályos egyszerű kérdő mondatot?


Téged se az eszedért fognak szeretni, az biztos, de d..gni azért még talán jó vagy.

2018. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#11

Az adott beszélgetés témájának ismeretétől lesz valaki értelmes?

2018. nov. 7. 20:02
 15/21 A kérdező kommentje:

#13

Ok. Biztos, hogy nem nő vagy.

2018. nov. 7. 20:03
 16/21 A kérdező kommentje:

#12

És neked a trafikos választ?Én is elnézést kérek :D

2018. nov. 7. 20:04
 17/21 anonim ***** válasza:

Az csak poén volt, szerény férfi vagyok én a valóságban és ártatlan, mint a ma született bárány.


"Az adott beszélgetés témájának ismeretétől lesz valaki értelmes?"


Nem feltétlen. De fontos, hogy miképpen fejezi ki magát. Képes-e meglátni összefüggéseket, összetett mondatokban kommunikálni szóban és írásban, mennyire nyitott a világ, mikro- és makrokörnyezete iránt. Pl. ha nem jártas valamiben, utánanéz-e, vagy annyiban hagyja a dolgot. Nem kell mindenhez érteni, de jó, ha tájékozott az ember.

2018. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Csak azért, mert nem ez egódat simogatom, akkor már férfi vagyok? :O

Gratulálok neked. Mondom én, hogy ostoba vagy. De felőlem, higgy, amit akarsz, csak kérlek, ne szaporodj, van elég h..lye ebben az országban, nem kell még több.

2018. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hagyd...ott ahol nincs víz, nem lehet hullàmot csinálni.
2018. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez éppen olyan sablon mondat, mint mikor valaki azt írja az adatlapjára, hogy "szabadidőmben szeretek zenét hallgatni és a barátimmal lenni".

Kb. ennyit lehet levonni belőle..

Nyilván jelentheti azt, hogy valóban az értelmes nőket szereti, akikkel nem csak felszínes hülyeségekről lehet dumálni, hanem kicsit mélyebb témákról is, de simán jelentheti azt is, hogy értelmesebb dolgot nem tudott kinyögni, amit elmondhatna magáról.

2018. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!