Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez hogy a lányok többségéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez hogy a lányok többségének egyenes haja van?

Figyelt kérdés
Ma már divat, hogy mindenki vasalja a haját. Miért? A göndör haj sokkal vadabb és nekem jobban be is jön, de alig van már ilyen csaj.
2010. jún. 25. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem például a barátnőm vadabb vasalt hajjal.
2010. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez van.Nekem alapból egyenes, de sokszor göndörítem. 17/L
2010. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nekem alapból egyenes a hajam, nem vasalom. én jobban szeretem, ha hullámos, bongyori, csak kár, hogy hamar kiegyenesedik :S
2010. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem alapból hullámos hajam van,néha kivasalom,de inkább göndöríteni,kreppelni szeretem,mert az sokkal jobban áll:)

16/L

2010. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én lent vagyok göndör, kipróbáljuk?

Olyan vagyok mint egy kiéhezett párduc. XDXD

2010. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem áll jól ha begöndörítem mert szeritem az az igazán hosszú hajban mutat. Meg hát ki is lógja magát mert alapból egyenes
2010. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!! Ha NEKED bejön, rohanok máris az első elektronikai szaküzletbe hajsütőért!!!
2010. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem egyenes hajam alapbol.. néha azért szeretném ha göndör lenne, de ha begöndöritem sajnoos nm tart sokáig:(
2010. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg hullámos hajam van, de az csak addig nézett ki jól, amíg hosszú volt a hajam Most a rövidebb hajam szörnyen néz ki, ha nem vasalom ki, csak egyenesen néz ki jól, esetleg még úgy, hogy elől kivasalom a frufrumat, hátul meg hagyom ahogy van.

17L

2010. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így születtem,ez van :)
2010. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!