Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban a konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a konzervatív elveket részesítitek előnyben vagy a liberális elveket? Vagy keverve a kettőt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, mit értesz konzervatív és liberális alatt. De ha azt, amire gondolok, akkor az elsőt, indokolt esetben megfelelő kompromisszumok kíséretében.
2018. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Keverve a kettőt: liberatív és konzervális elveket vallok :D
2018. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Ezeknek a szavaknak így nincs jelentése. (politikai értelemben meg aztán végkép lövése sincs az embereknek, mit jelent a liberális demokráciában a liberális szó. szerintem 1% ha tudja)
2018. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatokról beszélünk, rengeteg dolgot szoktak az emberek konzervatívként és liberálisként emlegetni, nagy részét persze tök alaptalanul. Ezért lenne jó, ha egy kicsit körülírnád, hogy mire gondolsz pontosan.
2018. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó akkor máshogy kérdezem. Szóval, konzervatív alatt értem, hogy a férfi dolgozik ő tartja el a családot, a nő pedig otthon háztartást vezet, gyereket nevel stbstb. A liberális (tudom, hogy nem feltétlenül ez a tökéletes szó rá, de más nem jut eszembe) alatt pedig azt értem, hogy férfi is nő is dolgozik, mindketten ugyanúgy kiveszik a részüket a gyereknevelésből és a háztartás vezetéséből is.
2018. nov. 7. 22:37
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha a konzervativ azt takarja h a nő cseléd lábtörlő bokszolozsák,és köteles szétrakni bármikor és ha nem jo neki levan tojva,de szüljön és kussoljon és élvezze ha verik magyarosan,akkor abbol nem kérek..
2018. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

férfi is nő is dolgozik, mindketten ugyanúgy kiveszik a részüket a gyereknevelésből és a háztartás vezetéséből is.

Ez a normális,ez lenne a normális,ez a jo kapcsolat.

De a magyar pasik a szavazati jogot is elvennék a nőktől sőt a párválasztás jogát szabad mozgást is és sima szexuális segédeszközzé tennék a nőket,akik bármikor használhatoak utcán buszon kiskoruként is,ahogy teszik is,a saját lányaikat is használja sok degenerált férfi..

2018. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen értelemben akkor a liberális felfogást részesítem előnyben. Máskor pontosabban fogalmazd meg a kérdést, sok magyarázkodástól kíméletheted meg magad és minket is.
2018. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nincsenek elveim. Nem korlátozom le önmagamat ilyen hülyeségekkel.
2018. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Párom dolgozik, én itthon vezetem a háztartást, ferjemmel közösen neveljük a gyerekeket. Ez nem tudom minek számít :)
2018. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!